XFP, SFP +, SFP оптичні модулі

Одноволоконні 10G SFP+ модулі FoxGate

Наличие
грн
Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом LC.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні SFP 1Gbps WDM модулі FoxGate

Наличие
грн
Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Оптичний модуль BDCOM EPON OLT-GSFP-20++

Код: 261639
Наличие
грн
BDCOM EPON OLT-GSFP-20 ++ - SFP GEPON трансивер для установки в оптичний лінійний термінал.
Виробник: BDCOM
Модулі: SFP PON (GEPON)

Одноволоконні SFP 100Mbps WDM модулі FoxGate

Наличие
грн
Оптичні модулі FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-ххSC і FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-ххSC використовуються для організації з'єднання за технологією WDM (англ. Wavelength Division Multiplexing - спектральне ущільнення каналів).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-20-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-20-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-03-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-03-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Мідні SFP модулі

Код: 049082
Наличие
грн
Модуль SFP-copper стандарту 1000Base-T забезпечує передачу даних по крученій парі категорії 5, на відстань до 100 метрів.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP

Кабель прямого з'єднання FoxGate SFP+/SFP+

Наличие
грн
Кабель прямого з'єднання SFP+/SFP+ - кабель стекування по портам SFP+. Застосовується для з'єднання обладнання з портами SFP+ на швидкості 10 Гбіт/с на відстані 1м.
Виробник: FoxGate
Модулі: Кабелі прямого з'єднання

Одноволоконні 10G SFP+ модулі Step4Net

Наличие
грн
Трансівери (Transceivers) Step4Net підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps.
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

Оптичний модуль BDCOM GPON OLT-GSFP-C++

Код: 261642
Наличие
грн
BDCOM GPON OLT-GSFP-C ++ - SFP GPON трансивер для установки в оптичний лінійний термінал.
Виробник: BDCOM
Модулі: SFP PON (GPON)

Двохволоконні SFP 1Gbps модулі

Наличие
грн
SFP 2xx-xx-xx LC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 1.25Гб/с) технологіями передачі даних. Існують моделі підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні

Одноволоконні 100 Mb SFP модулі Step4Net

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-20-0,1-1310-WDM і SFPd-20-0,1-1550-WDM
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Оптичний модуль BDCOM EPON OLT-GSFP-20+

Код: 261638
Наличие
грн
BDCOM EPON OLT-GSFP-20 + - SFP GEPON трансивер для установки в оптичний лінійний термінал.
Виробник: BDCOM
Модулі: SFP PON (GEPON)

SFP GEPON трансивер FoxGate

Код: 168568
Наличие
грн
FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx/1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km - SFP GEPON трансивер для установки в оптичний лінійний термінал.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)
Технологія: WDM (одноволоконні)

Мідний SFP-RJ45-10/100/1000 Base-T Step4Net

Наличие
грн
Модуль SFP-copper стандарту 1000Base-T забезпечує передачу даних по крученій парі категорії 5, на відстань до 100 метрів.
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Пара SFP модулів Ubiquiti UF-MM-1G

Код: 262767
Наличие
грн
Пара SFP модулів Ubiquiti UF-MM-1G, 1.25G, MM, 550m, T / R 850nm, DDM, Dual LC connector
Виробник: Ubiquiti

SFP GEPON трансівер FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C++)SE-20SC

Код: 159212
Наличие
грн
FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C++)SE-20SC   – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)

SFP Модуль MikroTik S-31DLC20D

Код: 162840
Наличие
грн
MikroTik S-31DLC20D, SFP, 1.25G, SM, 20km, 1310nm, DDM
Виробник: MikroTik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні

SFP Модуль MikroTik S-85DLC05D

Код: 162838
Наличие
грн
MikroTik S-85DLC05D, SFP, 1.25G, MM, 300m, 850nm, DDM
Виробник: MikroTik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні

CWDM SFP 1 Gbps модулі

Наличие
грн
CWDM SFPd-2SM-xxxxnm-xxLC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації високошвидкісних дуплексних з'єднань. Вони розроблені для технології Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) і працюють зі швидкостями 1.25/1.0625Gbps.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: CWDM

FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C+)-20SC

Код: 157353
Наличие
грн
FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)

Одноволоконні Step4Net SFPd-80-1490/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-80-1490-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Двохволоконні SFP+ 10Gbps модулі FoxGate

Наличие
грн
SFP+d FoxGate - прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 10.3 Гб/с) технологіями передачі даних. Модулі підтримують функцію цифрової діагностики (DDM).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: Двоволоконні

Кабель-перехідник MikroTik Q + BC0003-S +

Код: 262786
Наличие
грн
Кабель-перехідник MikroTik Q + BC0003-S +, 3м, чорний, призначений для з'єднання 1 * QSFP (40G) + з 4 * SFP + (10G) пристроями
Виробник: MikroTik

SFP трансивер - це найбільш поширений модуль, який використовується для зміни активного мережевого сигналу в оптичний. При цьому, показники зв'язку не знижуються, а швидкість передачі навпаки зростає. На вигляд трансивер - невеликий металевий пристрій. Контакти, які підключаються до центрального пристрою (комутатор або маршрутизатор), розміщені з одного боку. З протилежної частини - порти для підключення. Існує єдиний класичний роз'єм модуля, розміром RJ 45.

SFP модулі передають дані з найбільш використовуваних протоколів: Ethernet, SDH / Sonet тощо.

Підключаючи пристрій до мережевої плати, адміністратор отримує інші переваги:

  • висока швидкість передачі даних;
  • швидкість - до 5 Гбіт / сек .;
  • наявність роз'єму LC;
  • можливість не використовувати роз'єм PON;
  • функція термінової заміни модуля, який вийшов з ладу;
  • підтримка DDM, DOM.

Оптичний модуль це в своєму роді оптоволоконное обладнання, яке здатне виділяти тепло - цей фактор необхідно врахувати, використовуючи велику кількість входів.

Типи SFP модулів

  1. Залежно від сумісності моделей і типу оптоволокна, розрізняють одно- і багатомодові. Перевагою одномодових модулів є їх працездатність на значній відстані (понад 1 км). Що стосується багатомодових трансиверів - вони використовуються значно рідше за рахунок свого недоліку - обмеження в довжині кабелю (до 550 м). Дальність радіуса безпосередньо пов'язана з типом модуля:
  • SFP модуль гарантує максимальну відстань до 120 км;
  • SFP+ модуль гарантує максимальну відстань до 80 км.

У разі спектрального ущільнення, максимальна відстань не більше, ніж 60 км.

  1. Трансивери приймають і передають сигнал в залежності від довжини хвилі сигналу. Це варто враховувати, оскільки не всі моделі сумісні один з одним (наприклад, одномодові і мультимодових). В середньому довжина хвилі досягає:
  • від 1310/1550 нм до 1510/1570 нм - одномодові трансивери;
  • 850/1550 нм - мультимодові пристрої.

Крім довжини хвилі, варто звернути увагу на показник швидкості, яка може досягати 1,25 Гбіт / сек для SFP і 10 Гбіт / сек для SFP +.

  1. Модулі також розрізняють за кількістю волокон - існують одно- і Двоволоконні трансивери. Одноволоконні модулі - це оптичний трансивер з функцією WDM (забезпечує ущільнення сигналу). За допомогою технології передача і отримання даних здійснюється одним роз'ємом (волокном). При цьому, такі модулі як CWDM / DWDM (два волокна без ущільнення) рівні тим же, що і з одним волокном.

Де купити SFP модуль в Україні?

Компанія DEPS - це не просто постачальник телекомунікаційного обладнання. DEPS є одним з лідерів на ринку, який пропонує високотехнологічні і сучасні рішення. З каталогу компанії можна недорого купити SFP модуль від європейських виробників. Також є можливість замовити пристрій онлайн, з доставкою по Києву і всій Україні.