+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, Україна, 03040
Написати нам

XFP, SFP +, SFP оптичні модулі

Сортировка: orderby
Вид

SFP модуль MikroTik S-55DLC80D

Виробник: Mikrotik
Модуль SFP 1.25G з подвійним роз'ємом LC для 80-кілометрових з'єднань.

Пара SFP модулів MikroTik S-4554LC80D

Виробник: Mikrotik
Пара SFP модулів MikroTik S-4554LC80D (S-45LC80D (1.25G, SM, 80km, T1490nm / R1550nm, DDM, LC connector) + S-54LC80D (1.25G, SM, 80km, T1550nm / R1490nm, DDM, LC connector)).

SFP модуль MikroTik S-RJ01

Виробник: Mikrotik
MikroTik S-RJ01, 1.25G, 100m, RJ-45 connector

SFP+ модуль MikroTik S+RJ10

Виробник: Mikrotik
MikroTik S+RJ10, 10G, 200m, RJ-45 connector

SFP+ модуль MikroTik S+31DLC10D

Виробник: Mikrotik
MikroTik S+31DLC10D, 10G, SM, 10km, 1310nm, DDM, LC connector

Пара SFP+ модулів MikroTik S+2332LC10D

Виробник: Mikrotik
MikroTik S+2332LC10D (S + 23LC10D (10G, SM, 10km, T1270nm / R1330nm, DDM, LC connector) + S + 32LC10D (10G, SM, 10km, T1330nm / R1270nm, DDM, LC connector))

Комплект SFP Модулiв MikroTik S-3553LC20D

Виробник: Mikrotik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
MikroTik S-3553LC20D комплект SFP ( S-35LC20D (1.25G, SM, 20km, T1310nm/R1550nm, DDM) + S-53LC20D (1.25G, SM, 20km, T1550nm/R1310nm, DDM))

SFP Модуль MikroTik S-85DLC05D

Виробник: Mikrotik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
MikroTik S-85DLC05D, SFP, 1.25G, MM, 300m, 850nm, DDM

SFP Модуль MikroTik S-31DLC20D

Виробник: Mikrotik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
MikroTik S-31DLC20D, SFP, 1.25G, SM, 20km, 1310nm, DDM

SFP GEPON трансивер Step4Net SFP-20-1,25G-GEPON-OLT-PX++

Виробник: Step4Net
Модулі: SFP PON (GEPON)
Технологія: WDM (одноволоконні)
Step4Net SFP-20-1,25G-GEPON-OLT-PX++ - SFP GEPON трансивер підвищеної потужності для установки в оптичний лінійний термінал. Трансивер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичної мережі (PON) на відстань до 30 км при діленні 1:32 або до 20/10 км при діленні 1:64

SFP GEPON трансивер Step4Net SFP-20-1,25G-GEPON-OLT-PX+

Виробник: Step4Net
Модулі: SFP PON (GEPON)
Технологія: WDM (одноволоконні)
Step4Net SFP-20-1,25G-GEPON-OLT-PX+ - SFP GEPON трансивер підвищеної потужності для установки в оптичний лінійний термінал. Трансивер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичної мережі (PON) на відстань до 20 км при діленні 1:32 або до 10 км при діленні 1:64.

FoxGate SFP+d-DWDM-2SM-XX-YYLC

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: DWDM
FoxGate SFP+d-DWDM-2SM-XX-YYLC- це одномодові трансивери, які забезпечують передачу даних по дуплексним оптичним лініям зв'язку на швидкості від 9.95Gbps до 11.1Gbps. Трансивери підтримують функцію «гарячої заміни» і DDM. DWDM SFP+ даної серії працюють на довжинах хвиль від 1528.77 nm до 1563.86 nm з кроком 100 GHz відповідно до ITU-T.

FoxGate QSFP+d 20LC

Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+
Технологія: Двоволоконні
FoxGate QSFP+d 20LC - це 40 гігабітний QSFP+ модуль, який має подвійний роз’єм LC і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) на відстань до 20км.

FoxGate QSFP+d-1310nm-2MPO

Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+
FoxGate QSFP+ 1310nm-2MPO - це 40-гігабітний 1310nm QSFP+ модуль, який має MPO роз’єм 12/8 і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) G652 на відстань до 2км.

FoxGate QSFP+d-1310nm-10MPO

Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+
FoxGate QSFP+ 1310nm-10MPO - це 40-гігабітний 1310nm QSFP+ модуль, який має MPO роз’єм 12/8 і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) G652 на відстань до 10 км.

Одноволоконні 10G SFP+ модулі Step4Net

Виробник: Step4Net
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)
Трансівери (Transceivers) Step4Net підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps.

FoxGate SFP-1,25/2,5G-GPON (C++)-20SC

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GPON)
Технологія: WDM (одноволоконні)
FoxGate 2,5 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GPON трансівер для встановлення в оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с до абонентів і до 1,25 від абонентів по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.

FoxGate SFP-1,25/2,5G-GPON (C+)-20SC

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GPON)
Технологія: WDM (одноволоконні)
FoxGate 2,5 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GPON трансівер для встановлення в оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с до абонентів і до 1,25 від абонентів по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.

FoxGate SFP-1,25/2,5G-GPON (B+)-20SC

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GPON)
Технологія: WDM (одноволоконні)
FoxGate 2,5 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GPON трансівер для встановлення в оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с до абонентів і до 1,25 від абонентів по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.

FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C+)-20SC

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)
FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.

FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)
FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.

Мідні SFP модулі

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Модуль SFP-copper стандарту 1000Base-T забезпечує передачу даних по крученій парі категорії 5, на відстань до 100 метрів.

Двохволоконні SFP 1Gbps модулі

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
SFP 2xx-xx-xx LC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 1.25Гб/с) технологіями передачі даних. Існують моделі підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM).

Одноволоконні SFP 1Gbps WDM модулі FoxGate

Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)
Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.


SFP модуль (англ. SmallForm-factorPluggable) - передавальний та приймальний оптичний модуль з інтерфейсом для пристроїв передачі даних по оптоволокну або витій парі. Підтримують режим гарячої заміни. Оптичні sfp модулі даного типу, які іноді називають mini-GBIC, практично повністю витіснили з ринку застарілі великогабаритні модулі GBIC. Застосовуються в FastEthernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel, SONET.

SFP + модулі (англ. EnhancedSmallForm-factorPluggable) подальший розвиток малогабаритних оптичних інтерфейсних приймально-передавальних модулів для пристроїв передачі даних по оптоволокну, дозволяють передавати дані на швидкостях до 10 Гбіт/с. Підтримують режим гарячої заміни.

XFP модулі - стандарт оптичних інтерфейсних приймально-передавальних модулів для пристроїв передачі даних по оптоволокну, дозволяють передавати дані на швидкостях до 10 Гбіт/с. Підтримують режим гарячої заміни.

SFP + d та XFPd модулі мають підтримку цифрового моніторингу (Digital Diagnostics Monitoring - DDM), що дозволяє контролювати такі параметри, як потужність лазера, напруга живлення, температуру модуля.

  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції