+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, 03040, Україна
Написати нам

XFP, SFP +, SFP оптичні модулі (Модулі QSFP+)

Сортировка: orderby
Вид

FoxGate QSFP+ 10LC

FoxGate QSFP+ 10LC - це 40 гігабітний QSFP+ модуль, який має подвійний роз'єм LC і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) на відстань до 10 км. Оптичний бюджет 7,5dB.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+
Технологія: Двоволоконні

FoxGate QSFP+ 850nm-0,1MPO

FoxGate QSFP+ 850nm-0,1MPO - це 40-гігабітний 850nm QSFP+ модуль, який має MPO роз'єм 12/8 і призначений для підключення Ethernet пристроїв багатомодовим оптичним кабелем (MMF) на відстань до 100м для OM3 MMF (150м для OM4 MMF).
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

FoxGate QSFP+d-1310nm-10MPO

FoxGate QSFP+ 1310nm-10MPO - це 40-гігабітний 1310nm QSFP+ модуль, який має MPO роз’єм 12/8 і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) G652 на відстань до 10 км.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+

FoxGate QSFP+d-1310nm-2MPO

FoxGate QSFP+ 1310nm-2MPO - це 40-гігабітний 1310nm QSFP+ модуль, який має MPO роз’єм 12/8 і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) G652 на відстань до 2км.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+

FoxGate QSFP+d 20LC

FoxGate QSFP+d 20LC - це 40 гігабітний QSFP+ модуль, який має подвійний роз’єм LC і призначений для підключення Ethernet пристроїв одномодовим оптичним кабелем (SMF) на відстань до 20км.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: QSFP+
Технологія: Двоволоконні