Центральний офіс (Київ)

вул. Маричанська, 18, м. Київ, 03040, Україна

Показати на мапі

Представництва компанії

Львів

Львів

вул. Пасічна, 160, г. Львів, 79035, Україна

Показати на мапі

+380 32 245 84 22

lviv@deps.ua

Харків

Харків

вул. Ак. Проскури, 1, м. Харків, 61085, Україна

Показати на мапі

+380 57 763 25 55

kharkov@deps.ua

Одеса

Одеса

вул. Дальницька, 25/17, м. Одеса, 65005, Україна

Показати на мапі

+380 48 757 84 09

odessa@deps.ua

Андрій Коваль

Андрій Коваль

Керівник відділу продажу

Андрій Коваль

Керівник відділу продажу

+380 44 323 8888

Andrey.Koval@deps.ua

Дмитро Братіца

Дмитро Братіца

Менеджер з продажу

Дмитро Братіца

Менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Dmytro.Bratitsa@deps.ua

Алла Лукашова

Алла Лукашова

Менеджер з продажу

Алла Лукашова

Менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Alla.Lukashova@deps.ua

Юлія Охрименко

Юлія Охрименко

Менеджер з продажу

Юлія Охрименко

Менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Yuliia.Okhrymenko@deps.ua

Альона Порошина

Альона Порошина

Ведучий менеджер з продажу

Альона Порошина

Ведучий менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Alena.Poroshina@deps.ua

Андрій Радченко

Андрій Радченко

Ведучий менеджер з продажу

Андрій Радченко

Ведучий менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Andrey.Radchenko@deps.ua

Олександр Середюк

Олександр Середюк

Ведучий менеджер з продажу

Олександр Середюк

Ведучий менеджер з продажу

+380 44 323 8888

olexandr.serediuk@deps.ua

Андрій Сліпченко

Андрій Сліпченко

Ведучий менеджер з продажу

Андрій Сліпченко

Ведучий менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Andrey.Slipchenko@deps.ua

Ольга

Ольга Соловий

Ведучий менеджер з продажу

Ольга Соловий

Ведучий менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Olga.Soloviy@deps.ua

Наталія Товстик

Наталія Товстик

Менеджер з продажу

Наталія Товстик

Менеджер з продажу

+380 44 323 8888

Nataliia.Tovstyk@deps.ua

Омельян Ипатий

Омелян Іпатій

Керівник регіонального підрозділу

Омельян Ипатий

Керівник регіонального підрозділу

+380 32 245 84 22

Ipatiy.Omelyan@deps.ua

Олег Гобрій

Олег Гобрій

Менеджер з продажу

Олег Гобрій

Менеджер з продажу

+380 32 245 84 22

Oleh.Hobrii@deps.ua

Юрій Чіпак

Юрій Чіпак

Ведучий менеджер з продажу

Юрій Чіпак

Ведучий менеджер з продажу

+380 32 245 84 22

Yuriy.Chipak@deps.ua

Сергій Яковенко

Сергій Яковенко

Менеджер з продажу

Сергій Яковенко

Менеджер з продажу

+380 32 245 84 22

Serhii.Yakovenko@deps.ua

Михайло Ляшенко

Михайло Ляшенко

Ведучий менеджер з продажу

Михайло Ляшенко

Ведучий менеджер з продажу

+380 57 763 25 55

michael.lyashenko@deps.ua

Роман Макаров

Роман Макаров

Менеджер з продажу

Роман Макаров

Менеджер з продажу

+380 57 763 25 55

Roman.Makarov@deps.ua

Сергій Комадовский

Сергій Комадовский

Керівник регіонального підрозділу

Сергій Комадовский

Керівник регіонального підрозділу

+380 48 757 84 09

Sergey.Komadovskiy@deps.ua

Костянтин Комадовский

Костянтин Комадовский

Ведучий менеджер з продажу

Костянтин Комадовский

Ведучий менеджер з продажу

+380 48 757 84 09

Konstantin.Komadovskiy@deps.ua

Володимир Снігур

Володимир Снігур

Ведучий менеджер з продажу

Володимир Снігур

Ведучий менеджер з продажу

+380 48 757 84 09

Vladimir.Snigurov@deps.ua

Вадим Тишкевич

Вадим Тишкевич

Менеджер з продажу

Вадим Тишкевич

Менеджер з продажу

+380 48 757 84 09

Vadym.Tyshkevych@deps.ua