+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, Україна, 03040
Написати нам

Медіаконвертери

Сортировка: orderby

Медіаконвертер Ubiquiti FiberPoE (F-POE)

Производитель: Ubiquiti
Швидкість: 10/100/1000 Mbps
Ubiquiti FiberPoE (F-POE), 1xSFP, 1x клемна колодка, 2xGLAN, PoE in / 1 * out, в водостійкому корпусу і з грозозахистом і захистом від стороннього втручання

Медiаконвертер MikroTik FTC (RBFTC11)

Производитель: Mikrotik
Швидкість: 10/100/1000 Mbps
MikroTik RBFTC11 "FTC", 1xSFP, 1xGLAN, в водостiйкому корпусі з захистом від стороннього втручання

Медіаконвертери Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20

Производитель: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps
Медіаконвертери Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20 призначені для перетворення сигналу стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Медіаконвертери Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20

Производитель: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps
Медіаконвертери Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 призначені для перетворення сигналу стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Мiнi медіаконвертери FoxGate ECm-R-0,1-1SM-1310/1550nm-20

Производитель: FoxGate
Медіаконвертори FoxGate у міні корпусі! Призначен для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20-LFP

Производитель: FoxGate
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20

Производитель: FoxGate
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

1000Base-TX SFP медіаконвертор із зовнішнім БЖ

Производитель: FoxGate
Швидкість: 10/100/1000 Mbps
Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної крученої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс.

Медіаконвертор FoxGate EC-10G-XS

Производитель: FoxGate
Швидкість: 1/10 Gbps
Медіаконвертор FoxGate EC-10G-XS має два 10G порти: один XFP, один SFP+, і може використовуватися для регенерації або для переходу від одного 10G форм-фактора до іншого в мережах FTTx, CWDM/DWDM.

Медіаконвертор FoxGate EC-10G-SS

Производитель: FoxGate
Швидкість: 1/10 Gbps
Медіаконвертор FoxGate EC-10G-SS має два порти 10G SFP+ і може використовуватися для регенерації або для переходу від одного 10G форм-фактора до іншого в мережах FTTx, CWDM/DWDM.

Медіаконвертори Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310nm/1550nm-20

Производитель: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps
Медіаконвертори Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Медіаконвертори Step4Net MC-B-0,1-1SM-1310nm/1550nm-20-LFP

Производитель: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps
Медіаконвертори Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Медиаконвертери Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310 / 1550nm-20

Производитель: Step4Net
Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Медіаконвертори Step4Net MC-B-0,1-1SM-1310nm/1550nm-20

Производитель: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps
Медіаконвертори Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

10/100Base-TX одноволоконні WDM 1310/1550 медіаконвертори

Производитель: FoxGate
Медіаконвертори призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на основі мідної витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю