Концентратори (OLT)

Сортировка: orderby
Вид

GEPON концентратор BDCOM P3608B

Код: 260262
Наличие
грн
Лінійний термінал P3608B є пристроєм наступного покоління в лінійці P3600, в якому застосований новий чіпсет комутації, що в свою чергу підвищило надійність пристрою.
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

GEPON концентратори BDCOM серії P3600

Наличие
грн
BDCOM P3600 - нова серія оптичних лінійних терміналів (GEPON концентраторів) третього рівня для мереж доступу на основі технології GEPON (Gigabit Ethernet PON).
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

Блок живлення PWR-150-AC для OLT BDCOM P3600

Код: 157438
Наличие
грн
PWR-150-AC — змінний блок живлення для оптичних лінійних терміналів BDCOM 36-ї серії. Призначений для електроживлення ОЛТ від мережі змінного напруги.
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

GPON-концентратор BDCOM GP3600-16

Код: 157198
Наличие
грн
BDCOM GP3600 відповідає стандарту ITU-T G.984 / G.988 і вимогам до GPON OLT. Повністю підтримують стандарт CTC2.0, для автоматичної синхронізації та підключення абонентських терміналів різних виробників.
Виробник: BDCOM
Технологія: GPON

GEPON концентратор BDCOM P3310C

Наличие
грн
BDCOM P3310C ­– оптичний лінійний термінал (ОЛТ) для мереж GEPON. Відповідає вимогам стандартів IEEE 802.3ah, YD/T 1475-2006 та CTC2.0/2.1. Підтримує автоматичне виявлення і роботу з абонентськими терміналами (ONU) різних виробників.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

Оптичний лінійний термінал Raisecom ISCOM5508-GP

Код: 159426
Наличие
грн
Raisecom ISCOM5508-GP - компактний оптичний лінійний термінал GPON, який відповідає рекомендаціям ITU-T G.984. Пристрій підтримує до 8 інтерфейсів GPON, до 12 інтерфейсів Gigabit Ethernet і два інтерфейси 10 Gigabit Ethernet.
Нет в наличии
Виробник: Raisecom
Технологія: GPON

Блок живлення PWR-150-DC для OLT BDCOM P3600

Код: 158686
Наличие
грн
PWR-150-DC — змінний блок живлення для оптичних лінійних терміналів BDCOM 36-ї серії. Призначений для електроживлення ОЛТ від мережі постійної напруги.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

GPON-концентратор BDCOM GP3600-08

Код: 157197
Наличие
грн
BDCOM GP3600 відповідає стандарту ITU-T G.984 / G.988 і вимогам до GPON OLT. Повністю підтримують стандарт CTC2.0, для автоматичної синхронізації та підключення абонентських терміналів різних виробників.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GPON

Конвертор AC/DC 30A: Huawei EPS30-4815AF

Код: 174803
Наличие
грн
EPS30-4815AF-30A модульний перетворювач змінного струму. Цей пристрій належить до операторського класу обладнання і призначений для підключення по лінії у 42 V DC - 58 V DC.
Нет в наличии
Виробник: Huawei
Технологія: GPON

Huawei MA5608T

Код: 174804
Наличие
грн
Huawei MA5608T модульний, оптичний лінійний термінал агрегації, який поєднує в собі компактність і функціональність при підключенні до 4096 абонентів за технологією GPON. Висока щільність досягається можливістю установки 2 сервісних плат від 8 до 16 портів кожна.
Нет в наличии
Виробник: Huawei
Технологія: GPON

Huawei MA5683T

Код: 174805
Наличие
грн
Huawei MA5683T модульний, оптичний лінійний термінал агрегації, який поєднує в собі компактність і функціональність при підключенні до 12000 абонентів за технологією GPON. Висока щільність досягається можливістю установки 6 сервісних плат від 8 до 16 портів кожна.
Нет в наличии
Виробник: Huawei
Технологія: GPON

ZTE ZXA10 C320

Код: 159884
Наличие
грн
ZTE ZXA10 C320 модульний, оптичний лінійний термінал агрегації, який поєднує в собі компактність і функціональність при підключенні до 4096 абонентів за технологією GPON. Висока щільність досягається можливістю установки 2 сервісних плат від 8 до 16 портів кожна.
Нет в наличии
Виробник: ZTE
Технологія: GPON

Термінал оптичний Ubiquiti UFiber OLT (UF-OLT)

Код: 163475
Наличие
грн
Ubiquiti UFiber OLT (UF-OLT) для використання в GPON мережах, підтримує до 1024 ONU (по 128 на порт) на відстані до 20 км; Upstream (TX) 1244Mb / s, 1310 nm; Downstream (RX) 2488Mb / s, 1490 nm; CPU 880 MHz, RAM 512 MB DDR3; 8хGPON SFP, 2xSFP +, 1хMGM Port, 1хConsolet Port, іспользуються модулі UF-GP-B + (1 шт в комплекті) і UF-GP-C +, енергоспоживання OLT (без SFP модулів) - 40 W, 1U rackmount case
Нет в наличии
Виробник: Ubiquiti

OLT Ubiquiti UFiber OLT 4 (UF-OLT-4)

Код: 164439
Наличие
грн
Оптичний лінійний термінал з 4x GPON OLT SFP і 1x 10 Гбіт / с SFP +, підтримує швидкість до 2.4 Гбіт / с в низхідному напрямку і до 1.2 Гбіт / с у висхідному на відстані до 20 км.
Нет в наличии
Виробник: Ubiquiti

ZTE ZXA10 C300

Код: 260958
Наличие
грн
Оптичний лінійний термінал ZXA10 C300 - перспективна і одна з найпотужніших платформ оптичного доступу, розроблена для масового розгортання оптичного доступу і економії коштів.
Нет в наличии
Виробник: ZTE
Технологія: GPON

GEPON концентратор BDCOM P3310

Наличие
грн
Концентратор P3310 виробництва компанії BDCOM призначений для застосування в якості головного пристрою в пасивних оптичних мережах на базі технології Gigabit Ethernet (GEPON).
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

GEPON концентратор UTSTARCOM BBS 1000+

Наличие
грн
Даний концентратор спільно з оптичними абонентськими терміналами UTSTARCOM є завершеним рішенням для організації мереж доступу на базі технології Ethernet з гігабітною пропускною здатністю на ділянці останньої милі.
Нет в наличии
Виробник: UTStarcom
Технологія: GEPON

GEPON концентратор UTSTARCOM BBS 4000

Код: 167790
Наличие
грн
Концентратор BBS 4000 має достатню гнучкість, функціональність і розширюваність для інтеграції в усі існуючі мережі провайдерів і майбутні мережі широкосмугового доступу. Він підтримує всі вимоги щодо якості обслуговування та забезпечення необхідної смуги пропускання.
Нет в наличии
Виробник: UTStarcom
Технологія: GEPON

Оптичне термінальне обладнання ( OLT ) забезпечує побудову оптичних мереж доступу на базі технології Ethernet / IP . Даний концентратор спільно з оптичним мережевим обладнанням (ONU) є завершеним рішенням організації мереж доступу для приватних і корпоративних абонентів з гигабітною пропускною спроможністю на відрізку останньої милі.