Оптичні пігтейли

  • # Код Найменування
  • 1047733OFP-SC/UPC-1,5
  • 2046405Пігтейли OFP-SC/APC-1,5
Виробник: Cor-X
Волокно: звичайне
Тип: SC
Тип волокна: G652
Сертифицирован в УкрСЕПРО
  • # Код Найменування
  • 1047742OFP-LC/UPC-1,5
Виробник: Cor-X
Волокно: звичайне
Тип: LC
Тип волокна: G652
Сертифицирован в УкрСЕПРО
  • # Код Найменування
  • 1046406OFP-FC/APC-1,5
  • 2047855OFP-FC/UPC-1,5
Виробник: Cor-X
Волокно: звичайне
Тип: FC
Тип волокна: G652
Сертифицирован в УкрСЕПРО
Код: 167912
Виробник: Cor-X
Волокно: звичайне
Тип: ST
Тип волокна: G652
Сертифицирован в УкрСЕПРО
Код: 167915
Виробник: Cor-X
Волокно: зі зменшеними втратами на вигинах
Тип: FC
Тип волокна: G657
Сертифицирован в УкрСЕПРО
  • # Код Найменування
  • 1169655OFP-SC/UPC-1,5 Flex
Виробник: Cor-X
Волокно: зі зменшеними втратами на вигинах
Тип: SC
Тип волокна: G657
Сертифицирован в УкрСЕПРО
Код: 167914
Виробник: Cor-X
Волокно: зі зменшеними втратами на вигинах
Тип: LC
Тип волокна: G657
Сертифицирован в УкрСЕПРО
Показано 1. 7 із 7

Оптичний пігтейл (pigtale) використовується для підключення неокінцьованих (голих) волокон лінійного оптичного кабелю до комутаційного або вимірювального обладнання.

Оптичний перехідник пігтейл є відрізком оптичного волокна, захищеного буферним покриттям з оптичним коннектором на одному кінці. Вільний кінець (голе волокно) з'єднується з волокнами оптичного кабелю, як правило, за допомогою зварювання. При виготовленні можуть бути використані коннектори різних типів (SC, ST, LC, FC та ін.) і з різним способом полірування ферули коннектора. На спосіб полірування вказує кольорове маркування роз'ємів: синій (чорний) - UPC (Ultra PC), зелений - APC (Angled PC). Зовнішній діаметр волокна з буферним покриттям становить 0,9 мм, однак, для зовнішнього застосування може використовуватися кабель пігтейл з зовнішньою оболонкою з ПВХ або LSZH діаметром 2 мм або 3 мм. Стандартна довжина оптичного пігтейлу становить 1,5 м, але за бажанням замовника можливе виготовлення іншої довжини.

Характеристика оптичного перехідника пігтейл

В конструкції можуть використовуватися як багатомодові (G.651), так і одномодові волокна, які відповідають міжнародній Рекомендації ITU-T G.652D. Відповідно, оболонка шнура pigtale буде оранжевого або жовтого кольору. Також можливе виготовлення пігтейлів з волокнами, які відповідають Рекомендації ITU-T G.657А, основною відмінністю яких є мале значення втрат на вигинах.

Компанія DEPS пропонує оптичні пігтейли торгової марки Cor-X і Step4Net з роз'ємами типу SC, ST, LC і FC, а також пігтейли Cor-X Flex з зменшеними втратами на вигині (G.657А). Пігтейли відрізняються невеликим значенням внесених втрат (менше 0,2 дБ) і високою температурною стабільністю параметрів.