+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, 03040, Україна
Написати нам

Абонентські термінали (ONU)

Сортировка: orderby
Вид

Абонентський термінал Foxgate ONU E-1001ZH

Foxgate ONU E-1001ZH – абонентський термінал, розроблений для організації доступу в мережу за стандартом FTTH, дозволяє одержати високошвидкісний доступ в мережу з можливістю контролю та управління якістю послуги QOS.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Абонентський термінал Foxgate ONU E-1001Z

Foxgate onu E-1001Z- оптичний термінал нового покоління, що задовольняє високим вимогам оптичних мереж FTTH/FTTO для надання різних послуг, таких як голосовий зв'язок, потокове відео і доступ в інтернет. 
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Абонентський термінал Foxgate ONU G2011ZR

Foxgate ONU G2011ZR - абонентський термінал для експлуатації в високошвидкісної мережі GPON.
Виробник: FoxGate
Технологія: GPON
Вбудований TV приймач: Є

Абонентський термінал BDCOM GP1501DR

BDCOM GP1501DR - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GPON

Абонентський пристрій Ubiquiti UFiber loco (UF-LOCO)

Ubiquiti UFiber loco (UF-LOCO) для використання в GPON мережах на відстані до 20 км, Upstream (TX) 1244Mb / s, 1310 nm; Downstream (RX) 2488Mb / s, 1490 nm; CPU 240 MHz, RAM 128 MB DDR3, 1хGPON SFP, 1хGLAN, PoE in, Micro-USB Power Adapter, енергоспоживання ONU - 3,5 W
Нет в наличии
Виробник: Ubiquiti

Абонентський термінал Foxgate ONU 1011ZR

Foxgate ONU 1011ZR Абонентський термінал який може використовуватись у високошвидкісній мережі  за стандартом EPON.
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON
Вбудований TV приймач: Є

Абонентський термінал Foxgate ONU G2001R

Foxgate ONU G2001R - це двостандартний абонентський термінал, який може працювати як в мережі EPON, так і в мережі за стандартом GPON, що є економічно вигідним рішенням при будівництві «останньої милі». 
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON, GPON

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001MZ

FoxGateONU 1001MZ — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті ZTE™, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/ і є продовженням лінійки терміналів 1001wz і повністю ідентичний по функціоналу і продуктивності.
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Абонентська термінал ZTE ZXA10 F601

Абонентська термінал GPON ZXHN F601, призначений для використання в мережах FTTH, забезпечуючи високу швидкість передачі даних.
Виробник: ZTE
Технологія: GPON

Абонентський термінал BDCOM GP1501DT

Гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GPON

ONU Ubiquiti UFiber Nano G (UF-Nano)

Ubiquiti UFiber Nano G (UF-Nano) для использования в GPON сетях. Display; 24V Passive PoE; Upstream(TX) 1244Mb/s, 1310 nm; Downstream(RX) 2488Mb/s, 1490 nm; CPU 240 MHz, RAM 128 MB DDR3.
Нет в наличии
Виробник: Ubiquiti
Технологія: GPON

Абонентський термінал BDCOM P1501DT

BDCOMP1501DT–гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB.
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

Абонентський термінал BDcom P1702-4G

BDcom P1702-4G   –гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіп сеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB.
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

SFP Модуль MikroTik GPON ONU (SFPONU)

MikroTik SFPONU "GPON ONU" модуль для використання пристроїв MikroTik в GPON мережах без додаткового заліза і програмного забезпечення. Тип коннектора - simplex SC. Upstream 1244Mb / s. Downstream 2488Mb / s
Нет в наличии
Виробник: MikroTik
Технологія: GPON

NR-PS-12V05A

Імпульсний блок живлення настінний для живлення абонентських терміналів ONU FOXGATE 1001NR , NR1001-(А), 1001WZ.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Абонентський термінал FoxGate ONU NR1101

FoxGate ONU NR1101 - гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

ONU Alcatel Lucent I-010G

I-010G є представником нового покоління кінцевих терміналів GPON (Гігабітна пасивна оптична мережа) і є ідеальним мережевим рішенням типу Fiber to The Home.
Нет в наличии
Виробник: Alcatel-Lucent
Технологія: GPON

Абонентський термінал BDcom P1504C2

Абонентський термінал (ONU - Optical Network Unit) BDCOM P1504C2 призначений для використання в пасивних оптичних мережах в якості абонентського пристрою. P1504C2 відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD / T1475-2006 і технічним вимогам China Telecom до обладнання EPON.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

Абонентський термінал BDcom P1504C1

Абонентський термінал (ONU - Optical Network Unit) BDCOM P1504C1 призначений для використання в пасивних оптичних мережах в якості абонентського пристрою. P1504C1 відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD / T1475-2006 і технічним вимогам China Telecom до обладнання EPON.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GEPON

Абонентський термінал BDCOM GP1501-1G (Gpon)

GP150-1G є представником нового покоління кінцевих терміналів GPON (Гігабітна пасивна оптична мережа) і є ідеальним мережевим рішенням типу Fiber to The Home. Це універсальний, надійний пристрій, що забезпечує послугу високошвидкісного Інтернет підключення через порт GPON і дозволяє отримувати до нього доступ за допомогою гігабітного порту Ethernet.
Нет в наличии
Виробник: BDCOM
Технологія: GPON

ONU Huawei EchoLife HG8310M

HG8310M є представником нового покоління кінцевих терміналів GPON (Гігабітна пасивна оптична мережа) і є ідеальним мережевим рішенням типу Fiber to The Home. Це універсальний, надійний пристрій, що забезпечує послугу високошвидкісного Інтернет підключення через порт GPON і дозволяє отримувати до нього доступ за допомогою гігабітного порту Ethernet.
Нет в наличии
Виробник: Huawei
Технологія: GPON

Абонентський термінал FoxGate ONU NR1001

FoxGate ONU NR1001 — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTO.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001WZ

FoxGateONU 1001WZ — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті ZTE™, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTO.
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

GPON-термінал TP-LINK TX-6610

TX-6610 - це Gigabit Passive Optical Network (GPON), термінал наступного покоління, який ідеально підходить для рішення Fiber To The Home. Цей неймовірно надійний прилад дозволяє користувачам отримати доступ до високошвидкісного інтернет-з'єднання за допомогою свого GPON-порту і поділитися ним з портом Gigabit Ethernet.
Нет в наличии
Виробник: TP-Link
Технологія: GPON

Абонентські термінали (ONU) призначені як для установки в житлових приміщеннях (Indoor) так і поза ними (Outdoor). Вони дозволяють надати широкосмуговий доступ (до 1 Гб/с) для клієнтського кінцевого обладнання та мають функцію видаленої конфігурації і управління з центрального концентратора (OLT). Всі моделі ONU мають функцію plug-and-play.
  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції