+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, 03040, Україна
Написати нам

Мультиплексори / демультіплексори (Кількість каналів 2)

Сортировка: orderby
Вид

CWDM-BiDi-02-04wave-2.0-1m-LC, Мультиплексор/Демультиплексор 2 канали по одному волокну, 4 довжини хвиль

CWDM хвильовий мультиплексор/демультиплексор в компактному пластиковому корпусі 142 × 102 × 14,5 мм, дозволяє реалізувати 2 канали Ethernet по одному волокну з використанням двохволоконних SFP модулів CWDM, виводи довжиною 1м, конектори LC/UPС.
Виробник: Cor-X
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 2
Тип корпусу: ABS
Тип передачі даних: По одному волокну

СWDM-BiDi-02-04 wave, Мультиплексор/Демультиплексор 2 канали по одному волокну, 4 довжини хвилі

СWDM-BiDi-02-04 wave дозволяє організувати в одному волокні 2 дуплексних канали, використовуючи 4 довжини хвилі.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 2
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По одному волокну

CWDM-1SM-02-04wave-2.0-1m-LC, Мультиплексор/Демультиплексор 2 канали по одному волокну, 4 довжини хвиль

CWDM-хвильовий мультиплексор/демультиплексор в компактному пластиковому корпусі 142 × 102 × 14,5 мм, довжини хвиль Tx: 1550, 1570, Rx: 1590, 1610 нм, дозволяє реалізувати 2 канали Ethernet по одному волокну з використанням двохволоконних SFP модулів CWDM, виводи довжиною 1м, конектори LC/UPС.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 2
Тип корпусу: ABS
Тип передачі даних: По одному волокну

CWDM-1SM-02-4wave, Мультиплексор/Демультиплексор 2 канали по одному волокну, 4 довжини хвиль

CWDM-хвильовий мультиплексор/демультиплексор в одному корпусі 19" 1U, довжини хвиль дозволяють реалізувати 2 канали Ethernet по одному волокну з використанням двохволоконних SFP модулів CWDM, конектори LC/UPC.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 2
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По одному волокну