+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, Україна, 03040
Написати нам

Ubiquiti

Ubiquiti

Ubiquiti Networks - це компанія, що займається виробництвом і розробками нового мережевого дротового і бездротового комп'ютерного обладнання. Їх основними продуктами на сьогоднішній день є NanoStation, AirGrid, Rocket M, UniFi. Спеціалісти компанії стежать за новітніми розробками і технологіями в усьому світі, впроваджуючи їх в такі нові продукти, як airMAX, UniFi, airVision, airFiber. Ubiquiti Networks пропонує найширший асортимент професійного обладнання для створення Wi-Fi мереж. Своїм головним завданням колектив Ubiquiti Networks бачить насичення ринку високоякісним телекомунікаційним обладнанням за оптимальними для пристроїв цього класу цінами. Кожен в компанії націлений на найбільш ефективне і економічно вивірене рішення поставлених клієнтом завдань. Ubiquiti Networks не просто постачає обладнання, вони допомагають вам працювати більш динамічно, концентруючись на головному, в той час як програмне забезпечення забезпечить надійну і безперебійну роботу телекомунікаційної інфраструктури. Високопрофесійні рішення в області бездротових мереж - це ключовий профіль в Ubiquiti Networks.


Сортировка: orderby

Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC Pro E (UAP-AC-PRO-E)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Внутрішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 1750 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц, 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 2
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti UniFi AP AC Pro E (UAP-AC-PRO-E)(без РоЕ-iнжектора в комплектi), 2xGLAN, PoE in, 2,4+5 GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 3dBi, 22dBm, 3*3 MIMO, 450+1300 Mbps, USB port, range 122 m..

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 24V/1A/24W (POE-24-24W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 24V/1A/24W (POE-24-24W), w/power cable (EU)

Точка доступу Ubiquiti NanoBeam M5-19 (NBE-M5-19)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11a, 802.11n, AirMax
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti NanoBeam M5-19 (NBE-M5-19), 1xLAN, PoE in, 5 GHz, 802.11a/n, AirMax, 19dBi, 26dBm, 2x2 MIMO, 150Mbs, range 15+ km

Точка доступу Ubiquiti AirGrid M2 HP 2G16 (AG-HP-2G16)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n, AirMax
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Знімна (поставляється в комплекті)
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 dBi (AG-HP-2G16), 1xLAN, PoE in, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, AirMax, 16dBi, 28dBm, 1x1 SISO,100Mbs, range 15+ km

Точка доступу Ubiquiti LiteBeam 5AC Generation 2 (LBE-5AC-Gen2)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: AirMax AC
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 450 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Знімна (поставляється в комплекті)
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti LiteBeam 5AC Generation 2 (LBE-5AC-Gen2), 1xGLAN, PoE in, 5 GHz, AirMax AC, 23dBi, 25dBm, 2*2 MIMO, 450Mbs, U-Mobile, range 30+ km.

Точка доступ Ubiquiti LiteBeam M5-23 (LBE-M5-23)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11a, 802.11g, AirMax
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Знімна (поставляється в комплекті)
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti LiteBeam M5-23 (LBE-M5-23), 1xLAN, PoE in, 5 GHz, 802.11a/n, AirMax, 23dBi, 25dBm, 1x1 SISO, 150Mbs, range 30+ km.

Точка доступу Ubiquiti NanoBeam 5AC-16 (NBE-5AC-16)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: AirMax AC
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 450 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti NanoBeam 5AC-16 (NBE-5AC-16), 1xGLAN, PoE in, 5 GHz, AirMax AC, 16dBi, 26dBm, 2x2 MIMO, 450Mbs, range 10+ km.

Точка доступу Ubiquiti NanoBeam 5AC Generation 2 (NBE-5AC-Gen2)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: AirMax AC
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 500 Мбіт/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti NanoBeam 5AC Generation 2 (NBE-5AC-Gen2), 1xGLAN, PoE in, 5 GHz, AirMax AC, 19dBi, 25dBm, 2*2 MIMO, 450Mbs, U-Mobile, range 15+ km.

Точка доступу Ubiquiti NanoBeam M2-13 (NBE-M2-13)

Производитель: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n, AirMax
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti NanoBeam M2-13 (NBE-M2-13), 1xLAN, PoE in, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, AirMax, 23dBi, 28dBm, 2x2 MIMO, 150Mbs, range 15+ km.

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 15V/0,8A/12W (POE-15-12W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 15V/0,8A/12W (POE-15-12W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 24V/0,5A/12W (POE-24-12W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 24V/0,5A/12W (POE-24-12W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 24V/0,5A/12W (POE-24-12W-G)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 24V/0,5A/12W (POE-24-12W-G), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti POE-24-24W PoE 24V/1A (24W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti POE-24-24W PoE 24V/1A (24W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 24V/1,25A/30W (POE-24-30W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 24V/1,25A/30W (POE-24-30W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W-G)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W-G), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 50V/1,2A/60W for AirFiber (POE-50-60W)

Производитель: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 50V/1,2A/60W for AirFiber (POE-50-60W), w/power cable (EU)

ONU Ubiquiti UFiber Nano G (UF-Nano)

Производитель: Ubiquiti
Технологія: GPON
Ubiquiti UFiber Nano G (UF-Nano) для использования в GPON сетях. Display; 24V Passive PoE; Upstream(TX) 1244Mb/s, 1310 nm; Downstream(RX) 2488Mb/s, 1490 nm; CPU 240 MHz, RAM 128 MB DDR3.

Комутатор Ubiquiti TOUGHSwitch POE (TS-5-POE)

Производитель: Ubiquiti
Рівень: L2
Кількість портів: 5
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Кількість портів з РоЕ: 5
Ubiquiti TOUGHSwitch PoE (TS-5-POE), 5xGLAN, PoE 5*out, MaxPower 60W(11,5W(24V)),1хRJ45 Management Port,CPU 400Mhz, 64MB RAM, USB port.

Комутатор Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO (TS-8-PRO)

Производитель: Ubiquiti
Рівень: L2
Кількість портів: 8
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Кількість портів з РоЕ: 8
Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO (TS-8-PRO), 8xGLAN, PoE 8*out, MaxPower 150W (11,5W(24V),23W(48V)),1хRJ45 Management Port,CPU 400Mhz, 64MB RAM, USB port.

Комутатор Ubiquiti UniFi Switch 24-250W (US-24-250W)

Производитель: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 24
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 2
Кількість портів з РоЕ: 24
Ubiquiti UniFi Switch 24-250W (US-24-250W), 2xSFP, 24xGLAN, PoE 24*out, MaxPower 250W (17W(24V),34,2W(48V)),1хRJ45 Management Port,1U rackmount case

Маршрутизатор Ubiquiti AirRouter HighPower (AirRouter-HP)

Производитель: Ubiquiti
Тип: Бездротовий роутер
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбіт/c
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c
Кількість LAN портів: 5
Конструкція антен: З'ємні
Наявність USB порту: Ні
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Наявність РоЕ: Немає
Ubiquiti AirRouter HighPower (AirRouter-HP), 5xLAN, PoE in, 2.4Ghz, 802b/g/n, 2*2 MIMO, 5 dBi, 28dBm, 150Mbps, USB port, range 200+ m

Комутатор Ubiquiti UniFi Switch 48 (US-48)

Производитель: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 48
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 4
Кількість портів з РоЕ: Немає
Ubiquiti UniFi Switch 48 (US-48), 2xSFP+, 2xSFP, 48xGLAN,1хRJ45 Management Port,1U rackmount case

Маршрутизатор Ubiquiti AirRouter (AR)

Производитель: Ubiquiti
Тип: Бездротовий роутер
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбіт/c
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c
Кількість LAN портів: 5
Конструкція антен: Вбудовані
Наявність USB порту: Ні
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Наявність РоЕ: Немає
Ubiquiti AirRouter (AR), 5xLAN, 2.4Ghz, 802b/g/n, 2*2 MIMO, 2 dBi, 19dBm, 150Mbps, USB port, range 100+ m