+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, Україна, 03040
Написати нам

Ubiquiti

Ubiquiti

Ubiquiti Networks (UBNT) - це компанія, що займається виробництвом і розробками нового мережевого дротового і бездротового комп'ютерного обладнання. Їх основними продуктами на сьогоднішній день є NanoStation, AirGrid, Rocket M, UniFi. Спеціалісти компанії стежать за новітніми розробками і технологіями в усьому світі, впроваджуючи їх в такі нові продукти, як airMAX, UniFi, airVision, airFiber. Ubiquiti Networks пропонує найширший асортимент професійного обладнання для створення Wi-Fi мереж.

Своїм головним завданням колектив Ubiquiti Networks (Юбікьюті) бачить насичення ринку високоякісним телекомунікаційним обладнанням за оптимальними для пристроїв цього класу цінами. Кожен в компанії націлений на найбільш ефективне і економічно вивірене рішення поставлених клієнтом завдань. Ubiquiti Networks не просто постачає обладнання, вони допомагають вам працювати більш динамічно, концентруючись на головному, в той час як програмне забезпечення забезпечить надійну і безперебійну роботу телекомунікаційної інфраструктури. Високопрофесійні рішення в області бездротових мереж - це ключовий профіль в Ubiquiti Networks.


Сортировка: orderby
Вид

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 24V/1A/24W (POE-24-24W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 24V/1A/24W (POE-24-24W), w/power cable (EU)

Точка доступу Ubiquiti NanoBeam M5-19 (NBE-M5-19)

Виробник: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11a, 802.11n, AirMax
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti NanoBeam M5-19 (NBE-M5-19), 1xLAN, PoE in, 5 GHz, 802.11a/n, AirMax, 19dBi, 26dBm, 2x2 MIMO, 150Mbs, range 15+ km

Точка доступу Ubiquiti AirGrid M2 HP 2G16 (AG-HP-2G16)

Виробник: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n, AirMax
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Знімна (поставляється в комплекті)
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 dBi (AG-HP-2G16), 1xLAN, PoE in, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, AirMax, 16dBi, 28dBm, 1x1 SISO,100Mbs, range 15+ km

Точка доступу Ubiquiti NanoBeam 5AC-16 (NBE-5AC-16)

Виробник: Ubiquiti
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: AirMax AC
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 450 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
Ubiquiti NanoBeam 5AC-16 (NBE-5AC-16), 1xGLAN, PoE in, 5 GHz, AirMax AC, 16dBi, 26dBm, 2x2 MIMO, 450Mbs, range 10+ km.

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 15V/0,8A/12W (POE-15-12W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 15V/0,8A/12W (POE-15-12W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 24V/0,5A/12W (POE-24-12W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 24V/0,5A/12W (POE-24-12W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti POE-24-24W PoE 24V/1A (24W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti POE-24-24W PoE 24V/1A (24W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 24V/1,25A/30W (POE-24-30W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 24V/1,25A/30W (POE-24-30W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W-G)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 48V/0,5A/24W (POE-48-24W-G), w/power cable (EU)

PoE-iнжектор Ubiquiti Gigabit PoE 50V/1,2A/60W for AirFiber (POE-50-60W)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti Gigabit PoE 50V/1,2A/60W for AirFiber (POE-50-60W), w/power cable (EU)

ONU Ubiquiti UFiber Nano G (UF-Nano)

Виробник: Ubiquiti
Технологія: GPON
Ubiquiti UFiber Nano G (UF-Nano) для использования в GPON сетях. Display; 24V Passive PoE; Upstream(TX) 1244Mb/s, 1310 nm; Downstream(RX) 2488Mb/s, 1490 nm; CPU 240 MHz, RAM 128 MB DDR3.

Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 5XP POE (ES-5XP)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2
Кількість портів: 5
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Кількість портів з РоЕ: 5
Ubiquiti EdgeSwitch 5XP POE (ES-5XP)(стара назва TOUGHSwitch PoE (TS-5-POE)), 5xGLAN, PoE 5*out, MaxPower 60W(11,5W(24V)),1хRJ45 Management Port,CPU 400Mhz, 64MB RAM, USB port.

Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 8XP POE (ES-8XP)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2
Кількість портів: 8
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Кількість портів з РоЕ: 8
Коммутатор Ubiquiti EdgeSwitch 8XP POE (ES-8XP)(старое наименование TOUGHSwitch PoE PRO (TS-8-PRO)), 8xGLAN, PoE 8*out, MaxPower 150W (11,5W(24V),23W(48V)),1хRJ45 Management Port,CPU 400Mhz, 64MB RAM, USB port.

Комутатор Ubiquiti UniFi Switch 24-250W (US-24-250W)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 24
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 2
Кількість портів з РоЕ: 24
Ubiquiti UniFi Switch 24-250W (US-24-250W), 2xSFP, 24xGLAN, PoE 24*out, MaxPower 250W (17W(24V),34,2W(48V)),1хRJ45 Management Port,1U rackmount case

Маршрутизатор Ubiquiti AirRouter HighPower (AirRouter-HP)

Виробник: Ubiquiti
Тип: Бездротовий роутер
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбіт/c
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c
Кількість LAN портів: 5
Конструкція антен: З'ємні
Наявність USB порту: Ні
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Наявність РоЕ: Немає
Ubiquiti AirRouter HighPower (AirRouter-HP), 5xLAN, PoE in, 2.4Ghz, 802b/g/n, 2*2 MIMO, 5 dBi, 28dBm, 150Mbps, USB port, range 200+ m

Комутатор Ubiquiti UniFi Switch 48 (US-48)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 48
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 4
Кількість портів з РоЕ: Немає
Ubiquiti UniFi Switch 48 (US-48), 2xSFP+, 2xSFP, 48xGLAN,1хRJ45 Management Port,1U rackmount case

Маршрутизатор Ubiquiti AirRouter (AR)

Виробник: Ubiquiti
Тип: Бездротовий роутер
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 150 Мбіт/c
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c
Кількість LAN портів: 5
Конструкція антен: Вбудовані
Наявність USB порту: Ні
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Наявність РоЕ: Немає
Ubiquiti AirRouter (AR), 5xLAN, 2.4Ghz, 802b/g/n, 2*2 MIMO, 2 dBi, 19dBm, 150Mbps, USB port, range 100+ m

Комутатор Ubiquiti UniFi Switch 48-750W (US-48-750W)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 48
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 4
Кількість портів з РоЕ: 48
Ubiquiti UniFi Switch 48-750W (US-48-750W), 2xSFP+, 2xSFP, 48xGLAN, PoE 48*out, MaxPower 750W (17W(24V),34,2W(48V)),1хRJ45 Management Port,1U rackmount case

Контролер Ubiquiti CRM Point (CRM-P)

Виробник: Ubiquiti
Ubiquiti CRM Point (CRM-P), AirMax\AirMaxAC Controller, 1xGLAN, PoE in, CPU Quad-Core SoC, 1GB RAM, SD Card slot (8GB microSD card), micro USB (power).

Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter Lite (ERLite-3)

Виробник: Ubiquiti
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Ні
Наявність РоЕ: Немає
Кількість LAN портів: 3
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Ubiquiti EdgeRouter Lite (ERLite-3), 3xGLAN, CPU (2-cores) 500 MHz per core, 512MB RAM, 2GB flash storage, EdgeOS

Коммутатор Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W (ES-8-150W)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 8
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 2
Кількість портів з РоЕ: 8
Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W (ES-8-150W), 2xSFP, 8xGLAN, PoE 8*out, MaxPower 150W (17W(24V),34,2W(48V))

Коммутатор Ubiquiti EdgeSwitch 12 Fiber (ES-12F)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 12, 16
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 8(12)
Кількість портів з РоЕ: Немає
Ubiquiti EdgeSwitch 12 Fiber (ES-12F), 8xSFP, 4xCombo(SFP или GLAN),1хRJ45 Management Port,1U rackmount case

Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 16-150W (ES-16-150W)

Виробник: Ubiquiti
Рівень: L2, L3
Кількість портів: 16
Дод. функції: Підтримка PoE
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 2
Кількість портів з РоЕ: 16
Ubiquiti EdgeSwitch 16-150W (ES-16-150W), 2xSFP, 16xGLAN, PoE 16*out, MaxPower 150W (17W(24V),34,2W(48V)),1U rackmount case

  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції