+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, Україна, 03040
Написати нам

CWDM SFP+ 10Gbps модулі

Центральний офіс (Київ)

Адреса: 03040, Україна, м. Київ,
вул. Маричанська, 18
Тел/факс: +380 44 323 88 88
E-mail: deps@deps.ua

Львів:

Адреса: 79035, Україна, м. Львів,
вул. Пасічна, 160
Тел/факс: +380 32 245 84 22
E-mail: lviv@deps.ua

Харків:

Адреса: 61085, Україна м. Харків,
вул. Ак. Проскури, 1
Тел/факс: +380 57 760 32 99
E-mail: kharkov@deps.ua

Одеса:

Адреса: 65033, Україна м. Одеса,
вул. Желябова, 1
Тел/факс: +380 48 757 84 09
E-mail: odessa@deps.ua
Хіт продажів
3
Нет в наличии
Як оформити товар у розстрочку:
  1. Виберіть термін розстрочки: 3, 6 або 10 щомісячних платежів
  2. Заповніть анкету
  3. Надайте копію коду і паспорта (всіх сторінок) можна надіслати електронною поштою
  4. Рішення щодо надання расстрочкі приймається протягом одного робочого дня після оформлення замовлення і надання всіх необхідних документів. Після цього з Вами зв'яжеться Ваш менеджер для визначення зручного для Вас часу підписання договору та отримання товару.
  5. Ви підписуєте договір про розстрочення, оплачуєте авансовий платіж відповідно до обраного Вами умовою розстрочки (1/3, 1/6 або 1/10 частина) і отримуєте товар.
  6. Щомісячні платежі Ви оплачуєте рівними частинами за реквізитами зазначеним у договорі розстрочки і в строк не пізніше 20-го числа наступного місяця. Оплата можлива в будь-якому банку України, а також через термінали ПриватБанку або системі Приват24.

Калькулятор підрахунку розстрочки:

Виробник:
Модулі:
Технологія:
Array ( [8] => stdClass Object ( [mod] => 1000 [base] => 100 [unit] => м ) )
SFP+d-CWDM-2SM-1270nm-10LC
Артикул: 170094
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1310nm-10LC
Артикул: 170096
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1330nm-10LC
Артикул: 170097
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1470nm-10LC
Артикул: 170098
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1490nm-10LC
Артикул: 170099
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1510nm-10LC
Артикул: 170100
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1530nm-10LC
Артикул: 170101
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1550nm-10LC
Артикул: 170102
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1570nm-10LC
Артикул: 170103
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1590nm-10LC
Артикул: 170104
Од. вимірювання: шт.
SFP+d-CWDM-2SM-1610nm-10LC
Артикул: 170105
Од. вимірювання: шт.
Задать вопрос:
  1. Ваше ім'я*
    Невірне введення
  2. E-mail*
    Невірне введення
  3. Телефон
    Невірне введення
  4. Ваше запитання*
    Невірне введення
  5. *
    Неверный ввод
  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції