Виробник Step4Net

Step4Net
Ексклюзивний дистриб'ютор

Компанія Step4net була заснована компанією професіоналів у сфері телекомунікацій, які знають реальні потреби і особливості ринку. Саме тому при проектуванні та виробництві свого обладнання компанія Step4net завжди слідкує за якістю і потребами на ринку, забезпечуючи клієнтів надійними рішеннями за помірну ціну. Виключно завдяки цим якостям торгова марка Step4net завоювала серця не тільки на ринку України, а й за його межами.

За роки свого розвитку Step4net стала однією з лідерів з виробництва не тільки телекомунікаційного обладнання, але і кабельно-провідникової продукції і пасивних комутаційних систем. Кабельна продукція марки Step4net відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки експлуатації.

Читать подробнее

Вид

Одноволоконні 100 Mb SFP модулі Step4Net

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-20-0,1-1310-WDM і SFPd-20-0,1-1550-WDM
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні 1Gbps SFP модулі Step4Net 40km

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-40-0,1-1310-WDM і SFPd-40-0,1-1550-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Двоволоконний SFPd-20-1310-LC Step4Net

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-20-1310-LC призначені для організації з'єднання за двома оптичних волокнах одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм.
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні 1Gbps SFP модулі Step4Net 120km 1510/1570

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-120-1510-WDM і SFPd-120-1570-WDM
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Мідний SFP-RJ45-10/100/1000 Base-T Step4Net

Наличие
грн
Модуль SFP-copper стандарту 1000Base-T забезпечує передачу даних по крученій парі категорії 5, на відстань до 100 метрів.
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Двоволоконний SFPd-80-0,1-1550-D-LC Step4Net

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-80-0,1-1550-D-LC призначені для організації з'єднання по двом оптичним волокнам одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм.
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні 1Gbps SFP модулі 120km 1490/1550

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-120-1490-WDM і SFPd-120-1550-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e 4P 0,50 мм CCA

Наличие
грн
Кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Особливістю даного типу кабелю є застосування плакованих міддю алюмінієвих провідників, що істотно зменшує вартість кабелю.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 4 пари

Медіаконвертори Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310nm/1550nm-20

Наличие
грн
Медіаконвертори Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps

Одноволоконні 10G SFP+ модулі Step4Net

Наличие
грн
Трансівери (Transceivers) Step4Net підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-03-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-03-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-20-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-20-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-40-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-40-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-80-1490/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-80-1490-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,51мм CCA зовнішній

Код: 055651
Наличие
грн
2-парний UTP кабель категорії 5 Step4Net призначений для прокладки в телефонній каналізації, в трубах, в колекторах, по зовнішніх стінах будівель.
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT5e 2P 0,51мм CCA зовнішній, самонесучий

Наличие
грн
2-парний UTP кабель категорії 5 Step4Net призначений для повітряної прокладки (самонесучий кабель з вбудованим сталевим несучим дротом).
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net FTP CAT5е 4P 0,51мм CCA зовнішній, самонесучий

Наличие
грн
Екранований 4-парний FTP кабель категорії 5е Step4Net призначений для прокладки в телефонній каналізації, в трубах, в колекторах, по зовнішніх стінах будівель. Застосування покритих міддю алюмінієвих жил дозволяє істотно знизити вартість кабелю без помітного зниження здатності передачі сигналу.
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: FTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5е 4P 0,51мм CCA зовнішній, самонесучий

Наличие
грн
4-парний UTP кабель категорії 5е Step4Net призначений для повітряної прокладки (самонесучий кабель з вбудованим сталевим несучим дротом).
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,50 мм CCA

Наличие
грн
Даний ethernet кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e 4P 0,48 мм

Наличие
грн
Кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Особливістю кабелю цього типу є застосування мідних жил з трохи зменшеним діаметром, що дозволяє знизити вартість кабелю.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,48 мм

Наличие
грн
2-парний UTP кабель категорії 5 Step4Net призначений для застосування в локальних мережах передачі даних: PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Мбіт/с, 100VG-AnyLAN , Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Мбіт/с, Firewire 100 Мбіт/с.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 4P 0,45 мм

Наличие
грн
Кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури на відстані менше 100 м.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,45 мм

Наличие
грн
Ethernet кабель Step4Net UTP 2P 0,45 мм призначений для стаціонарної прокладки всередині будівель, станцій, споруд, апаратури на відстані менше 100 м.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e

Наличие
грн
Призначений для стаціонарної прокладки всередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Оболонка кабелю виконана з полівінілхлоридного пластикату (PVC) сірого кольору. Зовнішній номінальний діаметр кабелю 5,2 мм.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари