Виробник Step4Net

Step4Net
Ексклюзивний дистриб'ютор

Компанія Step4net була заснована компанією професіоналів у сфері телекомунікацій, які знають реальні потреби і особливості ринку. Саме тому при проектуванні та виробництві свого обладнання компанія Step4net завжди слідкує за якістю і потребами на ринку, забезпечуючи клієнтів надійними рішеннями за помірну ціну. Виключно завдяки цим якостям торгова марка Step4net завоювала серця не тільки на ринку України, а й за його межами.

За роки свого розвитку Step4net стала однією з лідерів з виробництва не тільки телекомунікаційного обладнання, але і кабельно-провідникової продукції і пасивних комутаційних систем. Кабельна продукція марки Step4net відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки експлуатації.

Читать подробнее

Вид

Одноволоконні Step4Net SFPd-40-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-40-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-80-1490/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-80-1490-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e 4P 0,50 мм CCA

Наличие
грн
Кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Особливістю даного типу кабелю є застосування плакованих міддю алюмінієвих провідників, що істотно зменшує вартість кабелю.
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 4 пари

Одноволоконні SFP 1Gbps WDM модулі Step4Net

Наличие
грн
Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні 10G SFP+ модулі Step4Net

Наличие
грн
Трансівери (Transceivers) Step4Net підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

Одноволоконні Step4Net SFPd-20-1310/1550-WDM

Наличие
грн
Модулі Step4Net SFPd-20-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі).
Виробник: Step4Net
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,51мм CCA зовнішній

Код: 055651
Наличие
грн
2-парний UTP кабель категорії 5 Step4Net призначений для прокладки в телефонній каналізації, в трубах, в колекторах, по зовнішніх стінах будівель.
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT5e 2P 0,51мм CCA зовнішній, самонесучий

Наличие
грн
2-парний UTP кабель категорії 5 Step4Net призначений для повітряної прокладки (самонесучий кабель з вбудованим сталевим несучим дротом).
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net FTP CAT5е 4P 0,51мм CCA зовнішній, самонесучий

Наличие
грн
Екранований 4-парний FTP кабель категорії 5е Step4Net призначений для прокладки в телефонній каналізації, в трубах, в колекторах, по зовнішніх стінах будівель. Застосування покритих міддю алюмінієвих жил дозволяє істотно знизити вартість кабелю без помітного зниження здатності передачі сигналу.
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: FTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net FTP CAT 5e самонесучий

Наличие
грн
Призначений для повітряної прокладки. Оболонка кабелю виконана з УФ-стабілізованого поліетилену чорного кольору. Під оболонкою є загальний екран з алюмополімерної стрічки. Зовнішній номінальний розмір кабелю 5,8х9,0 мм. Діаметр сталевого несучого дроту 1.15 мм.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: FTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5е 4P 0,51мм CCA зовнішній, самонесучий

Наличие
грн
4-парний UTP кабель категорії 5е Step4Net призначений для повітряної прокладки (самонесучий кабель з вбудованим сталевим несучим дротом).
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,50 мм CCA

Наличие
грн
Даний ethernet кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Біметал (CCA)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e 4P 0,48 мм

Наличие
грн
Кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Особливістю кабелю цього типу є застосування мідних жил з трохи зменшеним діаметром, що дозволяє знизити вартість кабелю.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,48 мм

Наличие
грн
2-парний UTP кабель категорії 5 Step4Net призначений для застосування в локальних мережах передачі даних: PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Мбіт/с, 100VG-AnyLAN , Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Мбіт/с, Firewire 100 Мбіт/с.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 4P 0,45 мм

Наличие
грн
Кабель призначений для стаціонарної прокладки усередині будівель, станцій, споруд, апаратури на відстані менше 100 м.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5 2P 0,45 мм

Наличие
грн
Ethernet кабель Step4Net UTP 2P 0,45 мм призначений для стаціонарної прокладки всередині будівель, станцій, споруд, апаратури на відстані менше 100 м.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 2 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e

Наличие
грн
Призначений для стаціонарної прокладки всередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Оболонка кабелю виконана з полівінілхлоридного пластикату (PVC) сірого кольору. Зовнішній номінальний діаметр кабелю 5,2 мм.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Внутрішній
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Кабель вита пара Step4Net UTP CAT 5e самонесучий

Наличие
грн
Призначений для повітряної прокладки. Оболонка кабелю виконана з УФ-стабілізованого поліетилену чорного кольору. Зовнішній номінальний розмір кабелю 5,3х8,5 мм. Діаметр сталевого несучого дроту 1.15 мм.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип кабелю: UTP
Використання: Зовнішній самонесучий
Матеріал провідника: Мідь (Cu)
Кількість жил: 4 пари

Медиаконвертери Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310 / 1550nm-20

Наличие
грн
Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net

Медіаконвертори Step4Net MC-B-0,1-1SM-1310nm/1550nm-20-LFP

Наличие
грн
Медіаконвертори Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps

Медіаконвертори Step4Net MC-A-0,1-1SM-1310nm/1550nm-20

Наличие
грн
Медіаконвертори Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Швидкість: 10/100 Mbps

Одноволоконні оптичні мультиплексори Step4Net CWDM-1SM-04-08wave

Наличие
грн
Пасивні оптичні мультиплексори/демультиплексори Step4Net CWDM-1SM-04-08 дозволяють організувати по одному волокну до 4 дуплексних каналів, використовуючи 8 довжин хвиль в сітці частот CWDM.
Виробник: Step4Net
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 4
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По одному волокну

CWDM-1SM-04-8wave, Мультиплексор/Демультиплексор 4 каналам по одному волокну, 8 довжин хвиль

Наличие
грн
CWDM хвильовий мультиплексор/демультиплексор в одному залізному корпусі 19" 1U, довжини хвиль дозволяють реалізувати 4 канали Ethernet по одному волокну з використанням двохволоконних SFP модулів CWDM, конектори LC/UPC.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net

CWDM-1SM-08-16wave, Мультиплексор/Демультиплексор 8 каналів по одному волокну, 16 довжин хвиль

Наличие
грн
CWDM-хвильовий мультиплексор/демультиплексор в одному корпусі 19" 1U, довжини хвиль Tx: 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610 Rx: 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450 нм, дозволяє реалізувати 8 каналів Ethernet по одному волокну з використанням двохволоконних SFP модулів CWDM, конектори LC/UPC.
Нет в наличии
Виробник: Step4Net
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 8
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По одному волокну