+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, 03040, Україна
Написати нам

Виробник MikroTik

MikroTik
Офіційний дистриб'ютор

MikroTik - латвійська компанія, заснована в 1996 році для розробки маршрутизаторів і бездротових систем. В даний час MikroTik надає апаратне і програмне забезпечення для підключення до Інтернету в більшості країн світу. Досвід використання промислового устаткування для ПК і комплектних систем маршрутизації дозволив компанії MikroTik в 1997 році створити операційну систему RouterOS, що забезпечує високу стабільність, контроль і гнучкість для всіх видів інтерфейсів даних і маршрутизації. У 2002 році в компанії MikroTik вирішили створити власне обладнання, і з'явився бренд RouterBOARD.Зараз MikroTik має партнерiв в більшості країн світу і клієнтів, ймовірно, в кожній країні планети. Штаб-квартира компанія знаходиться в Ризі, столиці Латвії і налічує понад 140 співробітників.

Читать подробнее

Сортировка: orderby
Вид

Маршрутизатор MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

Виробник: MikroTik
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц, 5 ГГц
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 733 Мбит/c
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c
Кількість LAN портів: 5
Конструкція антен: Вбудовані
Наявність USB порту: Є
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RB952Ui-5ac2nD-TC "hAP ac lite TC", 5xLAN, PoE in/1*out , 2.4+5 Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, 2*2 MIMO, 1,5&2 dBi, 23dBm, 300+433Mbps, CPU 650Mhz, 64 MB RAM, USB port , RouterOS L4

Комутатор MikroTik CRS326-24G-2S+RM

Виробник: MikroTik
Рівень: L2
Кількість портів: 24
Слот під модуль: SFP+
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 2
MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 2xSFP+cage, 24xGLAN, CPU 800Mhz, 512MB RAM, RouterOS L5/SwOS, 1U rackmount case
Нет в наличии

Блок живлення MikroTik 18POW

Виробник: MikroTik
MikroTik 18POW, напруга на вході - 110 / 220V, 0.7A; напруга на виході - 24V, 0.8A.
Нет в наличии

Корпус MikroTik CA150

Виробник: MikroTik
MikroTik CA150, алюмінієвий, чорний, для RB450, RB450G, RB850Gx2.
Нет в наличии

Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

Виробник: MikroTik
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц, 5 ГГц
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 1600 Мбит/c
Кількість LAN портів: 5
Конструкція антен: Вбудовані
Наявність USB порту: Є
Кількість SFP\SFP + портів: 1
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT "hAP ac", 1x SFP, 5x GLAN, PoE in/1*out , 2.4+5 Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, 3*3 MIMO, 2,5&2 dBi, 28dBm, 300+1300Mbps, CPU 720Mhz, 128 MB RAM, USB port, RouterOS L4
Нет в наличии

Комутатор MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 1
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN, 1xSFP cage, 8xGLAN, PoE in, 2,4 Ghz, 802.11b/g/n, 2*2 MIMO, 2*4dBi, 30dBm, 300Mbps, CPU 600Mhz, 128MB RAM, micro USB port, LCD panel, RouterOS L5

Комутатор MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Кількість SFP\SFP + портів: 1
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN, 1xSFP cage, 24xGLAN, PoE in, 2,4 Ghz, 802.11b/g/n, 2*2 MIMO, 2*4dBi, 30dBm, 300Mbps, CPU 600Mhz, 128MB RAM, micro USB port, LCD panel, RouterOS L5

Точка доступу (мiнi) MikroTik mAP (RBmAP2nD)

Виробник: MikroTik
Виконання: Внутрішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 300 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 2
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RBmAP2nD "mAP", 2xLAN, PoE in/1*out, 2.4Ghz, 1,5dBi, 22dBm, 802.11b/g/n, microUSB, CPU 650MHz, 64MB RAM, RouterOS L4

Маршрутизатор MikroTik hEX (RB750Gr3)

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Ні
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
MikroTik RB750Gr3 "hEX", 5x GLAN, PoE in, CPU 880MHz, 256MB RAM, RouterOS L4

Маршрутизатор MikroTik hEX lite (RB750r2)

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c
Наявність USB порту: Ні
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
MikroTik RB750r2 "hEX lite", 5xLAN, PoE in, CPU 850MHz, 64MB RAM, RouterOS L4

Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c, 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Є
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5
Кількість SFP\SFP + портів: 1
MikroTik RB960PGS "hEX PoE", 1x SFP, 5xGLAN, PoE in/4*out, CPU 800MHz, 128MB RAM, USB port, RouterOS L4
Нет в наличии

Маршрутизатор MikroTik RB2011iL-IN

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c, 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Ні
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5+5
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
MikroTik RB2011iL-IN, 5xGLAN, 5xLAN, PoE in/1*out, CPU 600Mhz, 64MB RAM, RouterOS L5

Маршрутизатор MikroTik RB2011iL-RM

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c, 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Є
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5+5
Кількість SFP\SFP + портів: Немає
MikroTik RB2011iL-RM, 5xGLAN, 5xLAN, PoE in/1*out, CPU 600Mhz, 64MB RAM, RouterOS L5, 1U rackmount case

Маршрутизатор MikroTik RB2011iLS-IN

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c, 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Ні
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5+5
Кількість SFP\SFP + портів: 1
MikroTik RB2011iLS-IN, 1xSFP cage, 5xGLAN, 5xLAN, PoE in/1*out, CPU 600Mhz, 64MB RAM, RouterOS L5.

Маршрутизатор MikroTik RB2011UiAS-IN

Виробник: MikroTik
Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/c, 1 Гбіт/c
Наявність USB порту: Є
Наявність РоЕ: Є
Кількість LAN портів: 5+5
Кількість SFP\SFP + портів: 1
MikroTik RB2011UiAS-IN, 1xSFP cage, 5xGLAN, 5xLAN, PoE in/1*out, CPU 600Mhz, 128MB RAM, micro USB port, LCD panel, RouterOS L5

Точка доступа MikroTik cAP (RBcAP2nD)

Виробник: MikroTik
Виконання: Внутрішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 300 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RBcAP2nD "cAP", 1xLAN, PoE in, 2.4Ghz, 2*2 MIMO, 2dBi, 22dBm, 802.11b/g/n, CPU 650MHz, 64MB RAM, RouterOS L4

Точка доступа MikroTik cAP lite (RBcAPL-2nD)

Виробник: MikroTik
Виконання: Внутрішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 300 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RBcAPL-2nD "cAP lite", 1xLAN, PoE in, 2.4Ghz, 2*2 MIMO, 1,5dBi, 22dBm, 802.11b/g/n, CPU 650MHz, 64MB RAM, RouterOS L4

Точка доступа (мини) MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

Виробник: MikroTik
Виконання: Внутрішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 300 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RBmAPL-2nD "mAP lite", 1xLAN, PoE in, 2.4Ghz, 1,5dBi, 802.11b/g/n, microUSB, CPU 650MHz, 64MB RAM, RouterOS L4

Точка доступу MikroTik wAP ac White (RBwAPG-5HacT2HnD)

Виробник: MikroTik
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 1600 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц, 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RBwAPG-5HacT2HnD "wAP ac White", 1xGLAN, PoE in, 2.4+5 Ghz, 3*3 MIMO, 2dBi, 22dBm, 802.11a/b/g/n/ac, 1300+300Mbps, CPU 720MHz, 64MB RAM, RouterOS L4
Нет в наличии

Точка доступу MikroTik wAP ac Black (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)

Виробник: MikroTik
Виконання: Зовнішнє
Стандарт бездротового зв'язку: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Швидкість Wi-Fi з'єднання: До 1600 Мбит/c
Частотний діапазон Wi-Fi: 2,4 ГГц, 5 ГГц
Наявність антен: Вбудовані
Кількість LAN портів: 1
Наявність РоЕ: Є
MikroTik RBwAPG-5HacT2HnD-BE "wAP ac Black", 1xGLAN, PoE in, 2.4+5 Ghz, 3*3 MIMO, 2dBi, 22dBm, 802.11a/b/g/n/ac, 1300+300Mbps, CPU 720MHz, 64MB RAM, RouterOS L4
Нет в наличии

SFP Модуль MikroTik S-31DLC20D

Виробник: MikroTik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
MikroTik S-31DLC20D, SFP, 1.25G, SM, 20km, 1310nm, DDM
Нет в наличии

SFP Модуль MikroTik S-85DLC05D

Виробник: MikroTik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
MikroTik S-85DLC05D, SFP, 1.25G, MM, 300m, 850nm, DDM
Нет в наличии

Комплект SFP Модулiв MikroTik S-3553LC20D

Виробник: MikroTik
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні
MikroTik S-3553LC20D комплект SFP ( S-35LC20D (1.25G, SM, 20km, T1310nm/R1550nm, DDM) + S-53LC20D (1.25G, SM, 20km, T1550nm/R1310nm, DDM))
Нет в наличии

SFP Модуль MikroTik GPON ONU (SFPONU)

Виробник: MikroTik
Технологія: GPON
MikroTik SFPONU "GPON ONU" модуль для використання пристроїв MikroTik в GPON мережах без додаткового заліза і програмного забезпечення. Тип коннектора - simplex SC. Upstream 1244Mb / s. Downstream 2488Mb / s
Нет в наличии

  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції