Виробник FoxGate

FoxGate
Ексклюзивний дистриб'ютор

Компанія FoxGate є провідним виробником мережевого обладнання для побудови якісних і надійних мереж зв’язку. Багаторічний досвід, що був накопичений за час роботи, дозволяє гарантувати використання найпередовіших технологій і матеріалів при виробництві свого обладнання. А команда професіоналів завжди готова до вирішення задач будь-якої складності. Тому, на даний час, компанія займає лідерські позиції на ринку України і за її  межами.

Читать подробнее

Вид

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20

Наличие
грн
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Одноволоконні 10G SFP+ модулі FoxGate

Наличие
грн
Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом LC.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

POE комутатор FoxGate S6004G-G2 POE (PD)

Код: 262943
Наличие
грн
S6004G-GS-I POE (PD) - гігабітний 4-х портовий некерований POE комутатор. Відмінною особливістю комутатора є наявність спеціалізованих функцій: PD, VLAN, CCTV, які зроблять Вашу систему більш надійною та безпечною.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 4
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: RJ45 x 2
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE комутатор FoxGate S6004G-GS-I POE (PD)

Код: 262942
Наличие
грн
S6004G-GS-I POE (PD) - гігабітний 4-х портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 4
Підтримка POE: Є
Встановлення: Зовнішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: RJ45 x 1 + SFP x 1
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), POE Watchdog (AI POE)

POE комутатор FoxGate S6008-C2-I POE (120W)

Код: 262437
Наличие
грн
Комутатор S6008-C2-I POE дозволяє підключити 8 IP-камер і інші пристрої підтримують живлення POE.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 8
Підтримка POE: Є
Встановлення: Зовнішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: COMBO x 2
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE комутатор FoxGate S6016-CG-W POE (270W)

Код: 262953
Наличие
грн
Комутатор S6016-CG-W POE (270W) дозволяє підключити 16 IP-камер і інші пристрої підтримують живлення POE.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор керований
Кількість портів доступу: 16
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: GE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: 1 x RJ45 + 1 x COMBO
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE комутатор FoxGate S6024-CG-W POE (390W)

Код: 262954
Наличие
грн
Комутатор S6024-CG-W POE (390W) дозволяє підключити 24 IP-камер і інші пристрої підтримують живлення POE.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор керований
Кількість портів доступу: 24
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: GE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: 1 x RJ45 + 1 x COMBO
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE Watchdog коммутатор FoxGate S6008G-G2-AI POE (96W)

Код: 264036
Наличие
грн
S6008G-G2-AI POE (96W) - гігабітний 8-ми портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 8
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: GE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: RJ45 x 2
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), POE Watchdog (AI POE) , Пріоритет трафіку відео (AI QoS)

POE Watchdog коммутатор FoxGate S6010-AI POE

Код: 263992
Наличие
грн
S6010-AI POE – 8-ми портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 8
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: RJ45 x 2
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), POE Watchdog (AI POE)

POE CCTV комутатор FoxGate S5804P-E2

Код: 264046
Наличие
грн
S5804P-E2 - 4х портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 4
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: FE: RJ45 x 2
Додатково: Грозозахист портів 2 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE CCTV комутатор FoxGate S5808P-E2

Код: 264047
Наличие
грн
S5808P-E2 – 8ми портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 8
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: FE: RJ45 x 2
Додатково: Грозозахист портів 2 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE CCTV комутатор FoxGate S5808P-G2

Код: 264048
Наличие
грн
S5808P-G2 – 8ми портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 8
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: RJ45 x 2
Додатково: Грозозахист портів 2 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE CCTV комутатор FoxGate S5808P-G2S

Код: 264049
Наличие
грн
S5808P-G2S – 8ми портовий некерований POE комутатор.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Некерований комутатор
Кількість портів доступу: 8
Підтримка POE: Є
Встановлення: Внутрішня
Швидкість портів доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: GE: RJ45 x 2 + SFP x 1
Додатково: Грозозахист портів 2 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

FoxGate ONU E1001MZ

Код: 264087
Наличие
грн
Foxgate e1001MZ абонентський термінал для роботи в мережі GEPON
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Імпульсний блок живлення TS-A006-12000SEV

Код: 263596
Наличие
грн
Імпульсний блок живлення настінний
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Імпульсний блок живлення FoxGate

Код: 263424
Наличие
грн
Імпульсний блок живлення настінний
Виробник: FoxGate

Двохволоконні SFP 1Gbps модулі

Наличие
грн
SFP 2xx-xx-xx LC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 1.25Гб/с) технологіями передачі даних. Існують моделі підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні

Одноволоконні SFP 1Gbps WDM модулі FoxGate

Наличие
грн
Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Кабель прямого з'єднання FoxGate SFP+/SFP+

Наличие
грн
Кабель прямого з'єднання SFP+/SFP+ - кабель стекування по портам SFP+. Застосовується для з'єднання обладнання з портами SFP+ на швидкості 10 Гбіт/с на відстані 1м.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: Кабелі прямого з'єднання

CWDM SFP 1 Gbps модулі

Наличие
грн
CWDM SFPd-2SM-xxxxnm-xxLC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації високошвидкісних дуплексних з'єднань. Вони розроблені для технології Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) і працюють зі швидкостями 1.25/1.0625Gbps.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: CWDM

1000Base-TX SFP медіаконвертор із зовнішнім БЖ

Код: 049253
Наличие
грн
Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної крученої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс.
Виробник: FoxGate
Швидкість: 10/100/1000 Mbps

Некероване шасі FoxGate EC-F14 для медіаконверторів

Код: 049132
Наличие
грн
Дане шасі дозволяє Вам встановлювати кілька медіа-конверторів в 19-дюймову стійку разом з тими мережевими пристроями, для яких потрібно перетворити середовище передачі даних.
Виробник: FoxGate

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001MZ

Код: 161784
Наличие
грн
FoxGateONU 1001MZ — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті ZTE™, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/ і є продовженням лінійки терміналів 1001wz і повністю ідентичний по функціоналу і продуктивності.
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Абонентський термінал FoxGate ONU NR1001

Код: 159132
Наличие
грн
FoxGate ONU NR1001 — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTO.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON