+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, 03040, Україна
Написати нам

Виробник FoxGate

FoxGate
Ексклюзивний дистриб'ютор

Компанія FoxGate є провідним виробником мережевого обладнання для побудови якісних і надійних мереж зв’язку. Багаторічний досвід, що був накопичений за час роботи, дозволяє гарантувати використання найпередовіших технологій і матеріалів при виробництві свого обладнання. А команда професіоналів завжди готова до вирішення задач будь-якої складності. Тому, на даний час, компанія займає лідерські позиції на ринку України і за її  межами.

Читать подробнее

Сортировка: orderby
Вид

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20

Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Одноволоконні 10G SFP+ модулі FoxGate

Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом LC.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

POE комутатор FoxGate S5904P-FE2-AI (60W)

S5904P-FE2-AI POE (-60W) - це 4-портовий 10/100 Мбіт POE комутатор стандарту IEEE 802.3af / at з 2 uplink портами FE RJ-45.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 4
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 2 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE)

POE комутатор FoxGate S5908P-FE2-AI (96W)

S5908P-FE2-AI POE (-96W) - це 8-портовий 10/100 Мбіт POE комутатор стандарту IEEE 802.3af / at з 2 uplink портами FE RJ-45.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 8
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 2 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE)

Абонентський термінал Foxgate ONU E-1001ZH

Foxgate ONU E-1001ZH – абонентський термінал, розроблений для організації доступу в мережу за стандартом FTTH, дозволяє одержати високошвидкісний доступ в мережу з можливістю контролю та управління якістю послуги QOS.
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Двохволоконні SFP 1Gbps модулі

SFP 2xx-xx-xx LC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 1.25Гб/с) технологіями передачі даних. Існують моделі підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні

Одноволоконні SFP 1Gbps WDM модулі FoxGate

Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

PDH 4E1-SM20-1310 & 4E1-SM20-1550

PDH 4E1-SM20-1310 & 4E1-SM20-1550 конвертори передачі 4 потоків E1 по одноволоконному одномодовому оптичному кабелю на відстань до 20 км (можливі варіанти виконання на 10, 20, 40 і 60км).
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

1000Base-TX SFP медіаконвертор із зовнішнім БЖ

Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної крученої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс.
Виробник: FoxGate
Швидкість: 10/100/1000 Mbps

Некероване шасі FoxGate EC-F14 для медіаконверторів

Дане шасі дозволяє Вам встановлювати кілька медіа-конверторів в 19-дюймову стійку разом з тими мережевими пристроями, для яких потрібно перетворити середовище передачі даних.
Виробник: FoxGate

Мідні SFP модулі

Модуль SFP-copper стандарту 1000Base-T забезпечує передачу даних по крученій парі категорії 5, на відстань до 100 метрів.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP

Комутатор FoxGate S6208-S1

Керований комутатор другого рівня FoxGate S6208-S1 з 8 портами 10/100 Мбіт/c Ethernet і одним комбінованим портом SFP/GE для підключення до магістралі.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Рівень: L2
Кількість портів: 8
Слот під модуль: SFP

IP-телефон FoxGate VP520

Телефонні апарати серії VP520 - це широкосмугові абонентські пристрої, що працюють автономно без ПК. Передача голосових повідомлень здійснюється за допомогою системи передачі даних з низькою вартістю і відмінною якістю звуку.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Тип обладнання: IP-телефон

IP телефон FoxGate VP730

Телефонні апарати серії VP730 - це широкосмугові абонентські пристрої, що працюють автономно без ПК. Передача голосових повідомлень здійснюється за допомогою системи передачі даних з низькою вартістю і відмінною якістю звуку.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Тип обладнання: IP-телефон

FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC

FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20-LFP

Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Оптичні підсилювачі потужності FoxGate

Лінійка бустерних підсилювачів FoxGate призначена для застосування в мережах з щільним хвильовим мультиплексуванням DWDM для компенсації втрат у волокні і пасивних компонентах мережі.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001WZ

FoxGateONU 1001WZ — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті ZTE™, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTO.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

POE комутатор FoxGate S6008GS-I (8 PoE x 100 Мбит/с)

FoxGate S6008GS-I POE - некерований комутатор з підтримкою функції Power over Ethernet (PoE). Комутатор має промислове виконання та розширений діапазон робочих температур, що дозволяє встановлювати його навіть на вулиці в боксах з класом захисту не нижче, ніж IP54.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Зовнішня
Кількість портів: 8
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 1 x GE RJ45 + 1 x GE SFP
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE комутатор FoxGate S6006 (4 PoE+ x 100 Мбіт/с)

FoxGate S6006 POE — 6-портовий комутатор Ethernet з підтримкою PoE+. Застосовується у системах відеоспостереження і безпеки на основі технології Ethernet.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 4
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

POE комутатор FoxGate S6016-G2-W POE

S6016-G2-W POE — керований Ethernet-комутатор з підтримкою технології Power over Ethernet (PoE). Комутатор має 16 портів Fast Ethernet 100 Мбіт/с з підтримкою PoE (IEEE802.3 af/at) і 2 порти 1000 Мбіт/с Gigabit Ethernet для підключення до вищого комутатора чи відеореєстратора.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 WEB-керований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 16
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x GE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV)

Прийомо-передавач сигналів відеоспостереження HD і стабілізованого живлення по витій парі FoxGate PVB201-HD-12

PVB201-HD-12 — комплект пристроїв для передавання аналогових сигналів відеоспостереження HD і електроживлення по кабелю типу «вита пара» категорії 5/5е/6 до 300м. Комплект складається із двох частин: приймача та передавача.
Виробник: FoxGate
Тип вхідного сигналу: AHD/TVI/CVI/CVBS
Тип пристрою: Приймально-передавач
Середовище передачі: Кручена пара

FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C+)-20SC

FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)

POE Ethernet репітер FoxGate PR-100

PR-100 це PoE Ethernet репітер, за допомогою якого можна продовжити наявні лінії зв'язку з підтримкою PoE до 300 метрів.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: POE репитер
Встановлення: Внутрішня, Зовнішня
Кількість портів: 2
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ

  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції