Виробник FoxGate

FoxGate
Ексклюзивний дистриб'ютор

Компанія FoxGate є провідним виробником мережевого обладнання для побудови якісних і надійних мереж зв’язку. Багаторічний досвід, що був накопичений за час роботи, дозволяє гарантувати використання найпередовіших технологій і матеріалів при виробництві свого обладнання. А команда професіоналів завжди готова до вирішення задач будь-якої складності. Тому, на даний час, компанія займає лідерські позиції на ринку України і за її  межами.

Читать подробнее

Сортировка: orderby
Вид

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20

Код: 171677
Наличие
грн
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Одноволоконні 10G SFP+ модулі FoxGate

Код: 168234
Наличие
грн
Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом LC.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: WDM (одноволоконні)

Абонентський термінал Foxgate ONU E-1001ZH

Код: 164801
Наличие
грн
Foxgate ONU E-1001ZH – абонентський термінал, розроблений для організації доступу в мережу за стандартом FTTH, дозволяє одержати високошвидкісний доступ в мережу з можливістю контролю та управління якістю послуги QOS.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

PoE і Ethernet передавач сигналу по коаксіальному кабелю FoxGate EPOC-100

Код: 261501
Наличие
грн
FoxGate EPOC-100 - являє собою подовжувач PoE і Ethernet сигналу по коаксіальному кабелю.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: POE репитер
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 1
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ

POE комутатор FoxGate S6005-AI POE

Код: 262098
Наличие
грн
S6005-AI POE - це інтелектуальний 5-портовий 10/100 Мбіт POE комутатор стандарту IEEE 802.3af / at з 3мя інтелектуальними функціями і загальним бюджетом потужності POE 60 Вт.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 4
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 1 x FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE)

POE комутатор FoxGate S6006-AI POE

Код: 261510
Наличие
грн
S6006-AI POE - це інтелектуальний 6-портовий 10/100 Мбіт POE комутатор стандарту IEEE 802.3af / at з 3мя інтелектуальними функціями і загальним бюджетом потужності POE 60 Вт.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 4
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x FE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE)

POE комутатор FoxGate S6024-G2-AI POE (225W)

Код: 261512
Наличие
грн
S6024-G2-AI POE (225W)  - це інтелектуальний 26-портовий 10/100 Мбіт POE комутатор стандарту IEEE 802.3af / at з 3мя інтелектуальними функціями і загальним бюджетом потужності POE 60 Вт.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 24
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x GE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE)

POE коммутатор FoxGate S6016-G2-AI POE (135W)

Код: 262738
Наличие
грн
Комутатор S6016-G2-AI POE (135W) дозволяє підключити 16 IP-камер і інші пристрої підтримують живлення POE.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 16
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 1 x GE RJ45 + 1 x GE SFP
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE), Пріоритет трафіку мережі (AI QoS)

POE коммутатор FoxGate S6016-G2-AI POE (135W)

Код: 262737
Наличие
грн
Комутатор S6016-CG-AI POE (150W) дозволяє підключити 16 IP-камер і інші пристрої підтримують живлення POE.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 16
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 2 x GE RJ45
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE)

POE коммутатор FoxGate S6024-CG-AI POE (250W)

Код: 262736
Наличие
грн
Комутатор S6024-CG-AI POE (250W) дозволяє підключити 24 IP-камер і інші пристрої підтримують живлення POE.
Виробник: FoxGate
Тип пристрою: Комутатор L2 некерований
Встановлення: Внутрішня
Кількість портів: 24
Підтримка POE: Є
Порти доступу: FE RJ45
UPLINK-порти комутатора: 1 x GE RJ45 + 1 x GE SFP
Додатково: Грозозахист портів 6 кВ, Ізоляція портів (AI VLAN), Режим передачі до 200 м (AI CCTV), Авто перезавантаження PoE портів (AI POE), Пріоритет трафіку мережі (AI QoS)

Двохволоконні SFP 1Gbps модулі

Код: 167854
Наличие
грн
SFP 2xx-xx-xx LC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 1.25Гб/с) технологіями передачі даних. Існують моделі підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: Двоволоконні

Одноволоконні SFP 1Gbps WDM модулі FoxGate

Код: 167676
Наличие
грн
Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Кабель прямого з'єднання FoxGate SFP+/SFP+

Код: 168379
Наличие
грн
Кабель прямого з'єднання SFP+/SFP+ - кабель стекування по портам SFP+. Застосовується для з'єднання обладнання з портами SFP+ на швидкості 10 Гбіт/с на відстані 1м.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: Кабелі прямого з'єднання

CWDM SFP 1 Gbps модулі

Код: 167710
Наличие
грн
CWDM SFPd-2SM-xxxxnm-xxLC - це прийомопередаючі модулі, призначені для організації високошвидкісних дуплексних з'єднань. Вони розроблені для технології Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) і працюють зі швидкостями 1.25/1.0625Gbps.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: CWDM

1000Base-TX SFP медіаконвертор із зовнішнім БЖ

Код: 049253
Наличие
грн
Медіаконвертори EC-SFP1000-SM-хх (де: хх - дальність зв'язку) призначені для сполучення сегментів мережі Ethernet 1000Base-T на основі мідної крученої пари і 1000Base-LX через гігабітний SFP інтерфейс.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Швидкість: 10/100/1000 Mbps

Некероване шасі FoxGate EC-F14 для медіаконверторів

Код: 049132
Наличие
грн
Дане шасі дозволяє Вам встановлювати кілька медіа-конверторів в 19-дюймову стійку разом з тими мережевими пристроями, для яких потрібно перетворити середовище передачі даних.
Виробник: FoxGate

Мідні SFP модулі

Код: 049082
Наличие
грн
Модуль SFP-copper стандарту 1000Base-T забезпечує передачу даних по крученій парі категорії 5, на відстань до 100 метрів.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001MZ

Код: 161784
Наличие
грн
FoxGateONU 1001MZ — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті ZTE™, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/ і є продовженням лінійки терміналів 1001wz і повністю ідентичний по функціоналу і продуктивності.
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

Одноволоконні SFP 100Mbps WDM модулі FoxGate

Код: 168455
Наличие
грн
Оптичні модулі FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-ххSC і FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-ххSC використовуються для організації з'єднання за технологією WDM (англ. Wavelength Division Multiplexing - спектральне ущільнення каналів).
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP
Технологія: WDM (одноволоконні)

Двохволоконні SFP+ 10Gbps модулі FoxGate

Код: 168237
Наличие
грн
SFP+d FoxGate - прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з'єднань спільно з високошвидкісними (до 10.3 Гб/с) технологіями передачі даних. Модулі підтримують функцію цифрової діагностики (DDM).
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP+
Технологія: Двоволоконні

FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC

Код: 159234
Наличие
грн
FoxGate 1,25 Gbps, 1490 nm Tx / 1310 nm Rx, SC, SFP, 20 km – SFP GEPON трансівер для встановлення у оптичний лінійний термінал. Трансівер забезпечує двонаправлену передачу даних з симетричною швидкістю 1,25 Гбіт/с по одному оптичному волокну в пасивній оптичній мережі (PON) на відстань до 20 км.
Виробник: FoxGate
Модулі: SFP PON (GEPON)

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001-SFP

Код: 055993
Наличие
грн
FoxGate ONU 1001-SFP - абонентський термінал GEPON, виконаний у форм-факторі SFP модуля. Призначений для установки в комутатори Ethernet, обладнання Ethernet over Coax, бездротові точки доступу і маршрутизатори, концентратори доступу для цифрових абонентських ліній, різні CPE пристрої.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate
Технологія: GEPON

TDMoIP

Код: 171271
Наличие
грн
Устаткування TDMoIP використовується для передачі сигналів систем PDH через мережі IP/Ethernet. Пристрій містить 1 або 8 інтерфейсів E1, 2 порти Ethernet для підключення пристроїв користувача і 1 порт Ethernet для підключення до магістралі.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310/1550nm-20-LFP

Код: 171678
Наличие
грн
Медіаконвертори FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Нет в наличии
Виробник: FoxGate