+380 44 323 88 88
вул. Маричанська, 18,
м. Київ, 03040, Україна
Написати нам

Виробник Cor-X

Cor-X
Ексклюзивний дистриб'ютор

Сортировка: orderby
Вид

З'єднувач проводів "скотч-лок" U5001

З'єднувач проводів для швидкого зрощування мідних жил діаметром від 0,4 до 0,7 мм.
Виробник: Cor-X
Тип: З'єднувач
Категорія: Немає

Набір інструментів Cor-X FTTH Tool kit Promo1

Набір інструментів Cor-X FTTH Tool kit Promo1 призначений для використання при побудові та експлуатації оптоволоконних мереж (в першу чергу розподільчих і абонентських ділянок).
Нет в наличии
Виробник: Cor-X

Очищувач Cor-X One-Click-2.5

Інструмент для очищення конекторів One-Click-2.5 дозволяє очищувати торець ферули оптичного конектора від забруднення.
Виробник: Cor-X

Очищувач Cor-X One-Click-1.25

Інструмент для очищення конекторів One-Click-1.25 дозволяє очищувати торець ферули оптичного конектора від забруднення.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X

Зварні оптичні подільники FBT 1×2 без конекторів (гільза)

Одномодові оптичні дільники (coupler) призначені для відгалуження оптичної потужності в мережах кабельного телебачення, пасивних оптичних мережах (PON), контрольно-вимірювальному обладнанні, в локальних мережах і телекомунікаціях.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип подільника: FBT (Fused Biconical Taper)
Коефіцієнт розподілу: 1x2
Тип коннектора: Без конекторів
Тип корпусу: Без корпусу (гільза)

Оптичні адаптери типу FC

Оптичні адаптери (розетки) призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних і монтажних шнурах.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X

FTTH patchcord SC/UPC-SC/UPC-xxx Flex

Оптичний патчкорд виготовлений на базі FTTH кабелю і закінцьований оптичними конекторами SC/UPC, відполірованими в заводських умовах.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Діаметр кабелю: 3×2 мм (FTTH)
Тип: SC

SC патчкорди

Цей патчкорд являє собою симплексний або дуплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Волокно: звичайне
Тип: SC
Тип волокна: G652

SC пігтейли

Пігтейл являє собою симплексний відрізок оптичного волокна заданої довжини, покритий щільною або нещільною захисною оболонкою 0,9 мм, закінцьований з одного боку роз'ємом типу SC.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Волокно: звичайне
Тип: SC
Тип волокна: G652

Термоусаджувані гільзи і трубки

Термоусаджувані гільзи КДЗС (комплект деталей захисту зварного стику) призначені для забезпечення механічної міцності і вологозахищеності місця з'єднання (зварювання) двох волокон.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X

Патчкорд UTP категорії 5e (Cu)

Патчкорд UTP категорії 5e призначений для підключення між собою вузлів телекомунікаційного обладнання та частин телекомунікаційних мереж.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип: Патчкорд UTP Cat.5e (Cu)
Категорія: Cat.5, Cat.5e

СWDM-BiDi-08-16 wave, Мультиплексор/Демультиплексор 8 каналів по одному волокну, 16 довжин хвиль

CWDM-BiDi-08-16wave дозволяє організувати в одному волокні 8 дуплексних каналів, використовуючи 16 довжин хвиль.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 8
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По одному волокну

СWDM-BiDi-04-08 wave, Мультиплексор/Демультиплексор 4 канали по одному волокну, 8 довжин хвиль

CWDM-BiDi-04-08 wave дозволяє організувати в одному волокні 4 дуплексних канали, використовуючи 8 довжин хвиль.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 4
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По одному волокну

Оптичні WDM діплексори

Двохвильовий WDM-мультіплексер призначений для поділу та об'єднання оптичних сигналів (1310 і 1550 нм). Іншими словами, він може виконувати два види функцій: складати оптичні сигнали один з одним, таким чином два оптичні сигналу передаються по одному волокну; виділяти один оптичний сигнал зі змішаних оптичних сигналів, що передаються по одному волокну.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X

Роз'єм RJ-45

Роз'єм RJ-45 призначений для підключення ПК до мереж на крученій парі, таких як 10Base-T, 100Base-TX, 100Base-T4, а також 1000Base-T.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип: Роз'єм RJ-45
Категорія: Cat.5, Cat.5e

Хомути для обжимання кабелю (стяжки нейлонові) Cor-X

Одноразові нейлонові стяжки (хомути) є універсальним і, найчастіше, незамінним засобом для багатьох видів робіт.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип: Аксесуари для кріплення кабелю

Кліпси для кріплення кабелю Cor-X

Кліпси для кріплення кабелю.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип: Аксесуари для кріплення кабелю

Хомут під шуруп Cor-X

Хомут являє собою пластикову стяжку білого або чорного кольору з кріпильним отвором під шуруп (саморіз, дюбель).
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип: Аксесуари для кріплення кабелю

Оптичні адаптери типу SC

Оптичні адаптери (розетки) призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних і монтажних шнурах.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X

Інструмент для обробки коаксіального кабелю Cor-X HT 332

Універсальний інструмент для обробки коаксіального кабелю різних типів - RG 6, 7, 58, 59.
Виробник: Cor-X

Cor-X Fast connector SC/UPC-FTTH-02

Роз'єм для швидкого монтажу на розподільчий оптичний кабель з одномодовим оптичним волокном FinMark FTTHxxx-SMxx і Step4Net FTTHxxx-SMxx, який використовується при будівництві мереж FTTH та організації точок підключення абонентів.
Виробник: Cor-X

CWDM-Mux-Demux-4-LC, Мультиплексор/Демультиплексор 4 канали за двома волокнам

CWDM мультиплексор/демультиплексор на 8 каналів, 4 довжини хвилі.
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 4
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По двох волокнах

CWDM-Mux-Demux-16-LC, Мультиплексор/Демультиплексор 16 каналів по двох волокнах

CWDM мультиплексор/демультиплексор на 32 канали, 16 довжин хвиль
Нет в наличии
Виробник: Cor-X
Тип пристрою: CWDM
Кількість каналів: 16
Тип корпусу: 19 1U
Тип передачі даних: По двох волокнах

Оптичні дільники PLC 1×2 без конекторів (міні-корпус)

Застосування новітніх плівкових технологій в побудові оптичних пристроїв дозволяє виготовляти малогабаритні вироби з відмінними характеристиками.
Виробник: Cor-X
Тип подільника: PLC (Planar Lightwave Circuit)
Коефіцієнт розподілу: 1x2
Тип коннектора: Без конекторів
Тип корпусу: Міні-корпус

  • Каталог товарів
  • Системна інтеграція
  • Сервіс-центр
  • Послуги
  • Акції